Skocz do zawartości

dorsz

Uczestnik
 • Zawartość

  390
 • Dołączył

Wszystko napisane przez dorsz

 1. Jakich problemów, znowu mnie straszysz psychopato?
 2. Najwidoczniej nie masz psychicznych kwalifikacji do funkcji którą Ci powierzono. Z tym że za stalking, o ile Cię ktoś pozwie, odpowiesz osobiście.
 3. Ryszard Terlecki ma pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Terlecki był dziś przed południem na sali plenarnej. Na opublikowanych zdjęciach widać, że siedział obok Jarosława Kaczyńskiego. https://natemat.pl/384235,terlecki-z-pozytywnym-wynikiem-testu-covid-19-siedzial-obok-kaczynskiego No, jest szansa
 4. Tak, silna jest tu frakcja małych wacków
 5. Zapewne reklamy są ważniejsze, bo na innych forach opartych na tym silniku, Tapatalk działa bez najmniejszych problemów.
 6. Spoko. Z tym że ja mam w domu Marantza PM8003. Co do 1000 się nie wypowiadam, bo nie słuchałem.
 7. Jak włączysz zamiast niego A-S1100, to przestaniesz
 8. Z tym że to są różne wzmacniacze.
 9. Nie. Ale ponoć Pearl Lite ma bardziej audiofilskie brzmienie - cokolwiek to znaczy Bo z oryginalnym Pearl ma wspólną tylko nazwę.
 10. Lajki, a zwłaszcza zakładka "O mnie" w profilu, są słabo wykorzystywane. @Redakcja AUDIO może warto aby zakładka "O mnie" w profilu była na stałe, z domyślnym tekstem po co tam jest i jak ją można edytować. Zamiast wielolinijkowych, kobylastych i nawet kolorowych "sygnaturek" w których to już chyba tylko czcionki Gotyk brakuje.
 11. To jest pm8003 z inną regulacją tonów i dodanymi "audiofilskimi" boczkami.
 12. Za to AS1100 ma ciekawą końcówkę mocy, której też nie pokazałem Zresztą A-S3000 wygląda w środku prawie tak samo.
 13. Jak do kolumn za 5k zł dołożysz kable za 48k zł, to będą grały lepiej niż te kolumny za 50k zł. Prosta matematyka 53 > 48
 14. To znaczy, którą Yamahę masz na myśli mówiąc niższy model, a którą mówiąc top? CA-2000 czy A-S1100 - który jest który?
 15. No nie powiedziałbym,. Raczej stare sprzęty, za sprawą większej ilości manipulatorów, mają lepsze fronty. Ale środek już niekoniecznie. AS czyli Audiostereo.pl
 16. Co ma "dokładność" do sekcji analogowej? Nic nie musi być skopane aby dace brzmiały różnie. No chyba że brzmią tak samo
 17. But if you remember this, take a codeine
 18. https://www.arcam.co.uk/product,accessories,accessories,rdac.htm Swoją drogą, kupiłaś wersję KW czyli z Wireless - które nic nie dodaje, poza dodatkową płytką, którą trzeba jednak też zasilić. Aktualnie £100 na eBay. DAC - jak sama nazwa wskazuje - nadaje brzmienie.
 19. Przypomnij mi inne dace z 2010 roku na Wolfsonie WM8741 - z DSD i wbudowanymi filtrami za £300. I to powinno Cię odrzucić od tej oferty. W czasach ogólniaka, kumpel w kolumnach ZG10 miał barek.
×
×
 • Utwórz nowe...