Skocz do zawartości

Muzyka Elektroniczna , co o niej sądzicie ? co polecacie ? czyli ogólna dyskusja


lukasz_pro

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ciekawa muzyke dajecie :) ale jeśli chodzi o drumy koniecznie coś z wytwórni Exit Record - bardziej autonomicznie :

 

no i mój ukochany dBrige na którym chyba z 5 razy byłem na występie :

 

 

Koniecznie przedstawiciel Liquid oraz jeden z lepszych wokali Robert Manos :

 

Nie może się obyć bez tego utworu :

 

 

Nie mogę pominąć Synkro zreszta nie dawno miałem przyjemność słuchać na żywo na imprezie DrumObssesion w Poznaniu :

 

 

Ten kawałęk jest nawet w mojej liście odsłuchu kolumn :

 

 

Nawiązująć do festwialu Berlin Atonal miałęm okazje być na całym to nie tylko uczyta dla uszu to także nie samowity klimat industrialny w ogóle cała przestrzeń to sa 4 kluby : Tresor Globus, Tresor, OHM oraz Kraftwerk. Sam budynek to stara elektrociepłownia na czas festwialu w dzień oraz w nocy sa pokazy sztuki oraz pełno paneli dyskusyjnych. Kto nie miał okazi być  polecam sam Berlin pod względem muzyki elektronicznej oraz imprez techno top of the top.

 

Zostawie jeszcze :

 

 

I z nie dawno odkrytych :

 

 

Enjoy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eltanianin to też jest całkiem fajne:

 

Jeżeli nie znasz Natural Life Essence, to... dużo słuchania przed Tobą 😊

https://natural-life-essence.bandcamp.com/

 

Tak przy okazji, kojarzysz nazwisko Tomasz Zawadziński? Ostatni album wydał 15 lat temu i po dziś dzień cisza.

https://www.generator.pl/f/zawadziński,t/

Ty się dobrze orientujesz w krajowej scenie el-muzyki, może wiesz czy gość coś / gdzieś nagrywa? Może pod jakimś nickiem?

Poniżej mój najbardziej ulubiony jego kawałek:

 

Dnia 20.06.2024 o 23:21, panbulka_ napisał:

Skojarzyło mi się zaraz z :

 

Fakt 🙂

Kiedy ja ostatnio słuchałem Umweltu??  Z 5 lat będzie jak nic. Dzięki za przypomnienie 🤛

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Profi napisał:

Tak przy okazji, kojarzysz nazwisko Tomasz Zawadziński? Ostatni album wydał 15 lat temu i po dziś dzień cisza.

Po za tymi 3 albumami, to nic nie kojarzę.
Wielu już takich było, którzy pojawili, się jak Supernova, by za "chwilę" zniknąć.
Mam płyty takich wykonawców, jak Deliver, lata '90, Karpiński  mam od niego 3 albumy w MP3, nigdy nic nie wydał ani CD, ani CD-r -1 dekada 2K.  Wierciński -1 CD, Dariusz Wilk -DaWi  też "wydał" kilka CD-r, 1 dekada 2K, Przemysław Kępa 1CD, 2007r, Nerious - 4CDr, Empi 1CD-r,  Daro- 1 CDr, Mak -  1CD-r....
Pewnie, jakbym się skupił, przypomniałbym sobie jeszcze kogoś, kto zabłysł i zniknął. O, jeszcze SOUNDER - mam od niego 3 CD-ry.
O! jeszcze Marek Manowski, od niego też mam kilka CD-rów. Koncertuje czasem, ale nic nigdy nie wydał oficjalnie.
Adam Bórkowski, solowo nic nie wydał, mam kilka albumów, nieoficjalnych i nagrań z koncertów, ale oprócz tego gra, konceruje  z Endorphine i tu jest dorobek 3 CD / flac. - myślę że będzie więcej.
O, był jeszcze taki Fatiq, grał "szmerasty" ambient, nie wiem, czy jeszcze coś tworzy - nie moje klimaty.
Różne historie tych ludzi, każdemu coś przeszkodziło w życiu, lub zmiana priorytetów.
Także takich ludzi jest sporo....

Jeśli chodzi o N.L.E. Coś tam słyszałem, na zasadzie na YT mi się przewinęło.

Edytowano przez Eltanianin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...