Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 700 zł


MAreve

Recommended Posts

Masz rację f1angel z tymi bezpiecznikami - nie wziąłem pod uwagę tego "szczegółu" z impulsem prądu, a to fakt co najmniej istotny. Co do wzmacniacza bez obciążenia w czasie próby miałem na myśli wyeliminowanie ryzyka kolejnego błędu w podłączeniu, a nie watów icon_wink.gif - mało precyzyjnie to napisałem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 579
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To po wszystkiemu. Musisz oddać do naprawy i już. Nie sądzę, że naprawa wyniesie tyle, co wartość wzmacniacza, niemożliwe. Zawsze możesz oddać i poprosić o wiadomość co padło i ile będzie kosztowała naprawa. Jeżeli dojdziesz do wniosku, że jest to dla Ciebie nieopłacalne, zapłacisz jedynie za ekspertyzę. Daj znać jak już będziesz coś wiedział na ten temat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się lecz jest troszkę duży , plus jest tego, że wygląda na masywny potężny wzmacniacz.
Lecz przy wyborze następnego chciałbym coś zgrabniejszego, z wyglądu niepozornego.
Co do miejsca to uda mi się gdzieś go upchać, ale nie ukrywam , że mniejszy sprawiłby mi mniej problemów icon_smile.gif

Oddałem wzmacniacz do naprawy do końca tygodnia dopiero mi zdiagnozuje .
Dotarły do mnie standy są w bardzo dobrym stanie i przede wszystkim bardzo masywne oraz ładnie się prezentują.
Podstawy oraz głośników nie będę trzymał na kolach bo szkoda podłogi i głośników icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zamontował kolce a tymczasem starym audiofilskim sposobem postawiłbym te kolce na monetach, by nie niszczyły podłogi.
Ewentualnie możesz podlepić gumowe nóżki. Bo tak jak teraz nie będą stały zbyt stabilnie. Poza tym dolna płyta nie powinna bezpośrednio dotykać podłoża.
Pod kolumny koniecznie daj kulki z Blu Tac'a (do kupienia na Allegro lub w sklepach dla plastyków). Przytwierdzisz je dość solidnie a możesz w każdej chwili odkleić nic nie niszcząc.
Sprawdź pod spodem, czy standy mają jakiś otwór (może zaślepiony plastikowym korkiem). Mógłbyś tam wsypać suchy (po wyprażeniu w piekarniku i ostudzeniu), czysty piach. Standy zyskałyby na stabilności a kolumny na walorach sonicznych.
To są w sumie małe kroczki i pozornie niewielkie zmiany w dźwięku, ale kilka takich drobiazgów już słyszalnie wpłynie na dźwięk.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupię podkładki pod nóżki , a co sądzicie o kolumnach warto stawiać je na kolce ?
Co do piachu to w dwa cieknie elementy można bez problemu wsypać bo tam jest jedynie gwint na śrubę do mocowania , w grubszej rurce są dziury i gwint, ale myślę , że i po jej dokręceniu w nią też można wsypać piach.
Ogólnie ze standów jestem bardzo zadowolony jak na swoje lata są naprawdę idealne .

A jeszcze dodam, że w środę będą u mnie głośniki Tannoy M1 + kable icon_smile.gif

To znaczy, że wpadam w nałóg ?icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu.
Wrzucaj co chcesz, opis zdjęcia, cokolwiek, co pozwoli i Tobie i Nam upewnić się, że jest tak jak powinno być. Lepiej nie ryzykować.
A te Tannoye kupiłeś tak na test, czy planujesz zatrzymać na dłużej ? Fajnie, jak będą w ładnym stanie. Bo cena była bardzo atrakcyjna. Więc jeżeli zdecydujesz się je sprzedać, to możesz jeszcze coś na tym zarobić. Zrekompensujesz sobie koszt naprawy wzmacniacza icon_wink.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po prostu ciekaw ich wykonania i jak one grają .
Z tego co się naczytałem to Tannoye są to klasyki, więc naprawdę szkoda nie posłuchać jak grają.
Możliwe , że z czasem je sprzedam i kupię infinty na test. Kupiłem je za 295 zł łącznie z przesyłką i dobrymi kablami podobno o wartości ponad 200 zł.
Więc, nie miałem nad czym się zastanawiaćicon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...