Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawelzbrd

kolumny Audiofilskie

Recommended Posts

A co to są kolumny "audiofilskie"? Jakies specjalne? Nic nie napisales... przejdz sie po salonach audio i posluchaj. Moze cos wybierzesz.

Nie napisales ani do jakiej muzyki, ani z czym to ma grac. Nie napisales jak duze jest pomieszczenie...

Chce kupic ekstra samochód...

ja doradzam spróbować w firmie akustyk w Warszawie lub akkus w Wejcherowie. Można kupić do montażu we własnym zakresie rasowe zestawy (głośniki + zwrotnica + obudowy). To najlepszy sposób na dobry dźwięk przy umiarkowanym wydatku. Myślę, że zaoszczędziś conajmniej 30%. Jak dasz radę z robotami lutownicz-monterskimi to warto spróbować. Tam mają dobre głośniki i projekty.

Jak pod komputer i audiofilskie to proponuję cokolwiek z Sonus Fabera icon_razz.gif Tylko budżet nie ten. To oczywiście żart icon_biggrin.gif
A swoją drogą "audiofilskie" to bardzo szerokie pojęcie. I tak dla jednego będą to głośniki piękne i wysublimowane dźwiękowo a przy tym baaaardzo drogie. Dla drugiego natomiast każde głośniki które spełnią jego oczekiwania muzyczne i cena nie jest tu wyznacznikiem. Mogą być nawet tanie.
I na koniec i bez obrazy - jakbym miał głosniki za 3000 zł. podpiąć pod komputer to chyba bym padaczki dostał icon_confused.gif Za 3000 zł. można skompletować sobie całkiem sprytny zestawik ( CD, wzmak i głośniki) który zagra wspaniale i co najważniejsze nie będzie profanował szerokiego pojęcia audiofilizmu.

A tak na marginesie komputer wykończył kolumny syna .Nie wiem co za częstotliwość wyprodukował ale nie chodzą oba głośniki niskotonowe i średnio tonowe .Dziwne co?

Może teraz wyciągnie z tego pozytywne wnioski, i odłączy tego multimedialnego zabójcę głośników od sprzętu audio. icon_wink.gif

Kończąc swoje pisanie na ten temat, do komputera polecam dobry zestaw Creativa za ok. 200 - 350 zł. z subwoferem. Creative to właśnie "audiofilska" firma jeżeli chodzi o łup - łup na blaszakach. Ma kopa jak diabli. Oczywiście na dobrej karcie dźwiękowej też Creativa a nie na integrze z płyty głównej.

Jak mają być do kąputera to ja Ci polecam zestaw Logitecha (z Subwooferem) a konkretnie Z-5500, nie mają żadnej konkurencji w tej cenie. Mam okazje często ich słuchać u znajomego i powiem szczerze że nie mogę im nic zarzucić.. Piszesz że słuchasz Techno, hip-hop...więc pewnie na basie ci zależy...a tam go masz od groma icon_wink.gif
albo szukaj Creativa tak jak kolega Perkoz_1 radzi...
Powodzenia

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować