Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
JarekPL

Edifier S760D - znajdziecie konkurenta z zestawów z wbudowanym wzmacniaczem?

Cześć, jestem posiadaczem zestawu Edifier S760d podłączonego optykiem do PC (Sound Blaster Z, za kilka dni Zxr), Dolby Digital wg. preferencji ponad DTS.

Zastanawiam się czy istnieją dostępni na polskim rynku konkurenci (cena bez znaczenia, no do 5000zł-10.000zł) w tej klasie - czyli głośniki 5.1 z wbudowanym wzmacniaczem ?

Jak macie jakieś polecić chętnie zerknę, chcę mieć najlepsze nagłośnienie :) Od razu zaznaczę - kolumny i amplitudery mnie nie interesują.

Kolumny nie, bo nie mam miejsca w pokoju i mieszkam w bloku. Jak zbuduję dom, kiedyś w przyszłości to na pewno o radę w kwestii kolumn się zwrócę :)

Pozdrawiam

Jarek

" Jak macie jakieś polecić chętnie zerknę, chcę mieć najlepsze nagłośnienie  Od razu zaznaczę - kolumny i amplitudery mnie nie interesują." 

Czyli nici z możliwie najlepszego dźwięku 

Pozdrawiam 

Tak jak powiedziałem - brak miejsca w pomieszczeniu. Najlepszy w ramach głośników 5.1 z wbudowanym wzmacniaczem. Na kolumny nie ma miejsca.

Dziękuję, nie znałem powyższych firm, chyba zrobię rozszerzony "research" w google :)

Gdyby jednak ktoś miał doświadczenie z Edifier S760d i był w stanie polecić lepsze od nich 5.1 byłbym wdzięczny.

Edytowano przez JarekPL

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0