Skocz do zawartości

Wasze ulubione stacje radiowe czyli co słychać w eterze


Recommended Posts

Cytat

To co wychodzi ze studia PR1 na pewno nadaje się na fale długie ale na UKF to trochę za cienko.
Mogliby się trochę więcej nauczyć od kolegów realizatorów z PR2 i PR3...



Muszę pochwalić realizatorów PR1, że w nocnych audycjach piątkowych znikły przesterowania i zniekształcenia i sygnał jest już przyzwoity - nawet da się słuchać w słuchawkach! icon_lol.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 1 year later...
Cytat

A ja słucham tylko Eski Rock. Lubię ten rodzaj muzyki, puszczają i klasykę i nowości. Ostatnio co prawda jak dla mnie trochę za dużo polskiego "pseudo rocka" typu Happy Sad itp., ale żadne inne radio jakoś mnie nie przekonuje.


ESKA ROCK kopiuje styl ANTYRADIA, nawet prezenterzy niektórzy przywędrowali właśnie stamtąd.
Nadaje jednak z gorszą jakością techniczną w stosunku do Antyradia.
A samo Antyradio już odstaje jakością (techniczną!) od stacji Polskiego Radia - Trójki a przede wszystkim Dwójki, której na razie nikt nie psuje widma jakimiś wynalazczymi korekcjami czy normalizacjami, co już zdarza się w Trójce.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Jeśli chodzi o stacje radjowe to w samochodzie czyli cały dzień w pracy, najlepszy odbiór mają RMF FM i ZET ale tego nie da sie słuchać, w koło te same przeboje od kilkunastu lat. A w domu czwórka i ostatnio z dekodera TOYI odkryłem świetne brzmienie CHILI ZET, nie wiem jak u większości z Was ale u mnie ta stacja nadaje lepiej niż niektóre płyty cd, zero cyfrowego nalotu i analogowy przestrzenny dżwięk.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

odkryłem świetne brzmienie CHILI ZET, nie wiem jak u większości z Was ale u mnie ta stacja nadaje lepiej niż niektóre płyty cd, zero cyfrowego nalotu i analogowy przestrzenny dżwięk.


Chlii jak się ma dobry zasięg, gra faktycznie ładnie, jak lubisz takie klimaty to rmf clasic, nadaje jeszcze lepiej od strony technicznej, muzyka filmowa i poważna, ale ta bardziej lekka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...