Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość

Nowa strona Audio

114 postów w tym temacie
Zapraszamy do wpisywania swoich opinii, komentarzy, propozycji i ewentualnych uwag dotyczących odmienionej i wzbogaconej strony Audio.

Teraz jest zdecydowanie lepiej. Kolorystyka jest w odpowiedniej proporcji, nie razi intensywnymi kolorami, jest stonowana. Nie jestem na tyle wybredny, żeby marudzić, mnie się podoba. Uwag krytycznych narazie nie mam.

Nieżle ,lepiej niz poprzednio chociaż na stronie głównej
trochę za "gęsto".

Mam następujący wniosek racjonalizatorski:

Może to będzie PIERWSZE w Polsce forum piętnujące niechlujstwo językowe? Pewnie dałoby się zainstalować na serwerze jakiś moduł sprawdzania pisowni i każde podejrzane sformułowanie podkreślać "wężykiem", najpierw w oknie podglądu, a jeśli gościu się uprze, by posłać z bykiem, to w wersji finalnej?

Bo już ta "mócha" mi w mózgu bzyczy...

Pomysł kapitalny, choć nie wiem jak od strony technicznej to miałoby wyglądać, natomiast ta mócha to mócha i inaczej być nie może, dlaczego? Odsyłam do serialu icon_smile.gif

Ze strony Redakcji informuję, że niestety nie będzie "wężyków" na forum.

A "Włatcy móch" to tytuł serialu animowanego dla widzów dorosłych emitowanego przez jeden z polskich kanałów TV. Taki trochę South Park.

Może jeszcze malutka prośba dotycząca wielkości i kształtu czcionki domyślnie używanej na forum! Czy nie dałoby się jej odrobinę powiększyć? Pomimo pracowania na stosunkowo sporym ekranie mam po pewnym czasie wrażenie zmęczenia czytaniem tak niewielkich literek. A dodam, iż poważniejszych wad wzroku u mnie nie stwierdzono icon_smile.gif Pozdrawiam Redakcję i Czytelników!

Cytat

Nieżle ,lepiej niz poprzednio chociaż na stronie głównej
trochę za "gęsto".

Za "gęsto" w jakim sensie? Za dużo informacji?

Postaram się cos zrobić z czcionka w najbliższym czasie.

Najczęściej zalądam do internetu z laptopa lub "komórki" i niestety
z wyświetlacza tej ostatniej przy zbyt dużym "zagęszczeniu" tekstu na stronie głównej muszę domyślać się niektórych linków.

I jeszcze jedno tak jak postulował kolega Bert literki też przydałyby się większe.Liczę na Ciebie spine.

Spine!
Co do czcionki - dzięki wielkie! Będzie milej! A jak już marudzę... może przy okazji udałoby się powiększyć rozmiar okienka forum? Te dwa szare, "pogrzebowe" marginesy otaczające tekst jak na mój gust nie dodają uroku i zabierają sporą część ekranu. No, chyba że jest to wymóg dostosowywania romiaru okienka do niskich rozdzielczości... Dotyczy to oczywiście również wszystkich stron portalu "Audio". Takie czarne marginesy - fe! icon_wink.gif Pozdrawiam![/img]

Cytat

Ze strony Redakcji informuję, że niestety nie będzie "wężyków" na forum.  

A "Włatcy móch" to tytuł serialu animowanego dla widzów dorosłych emitowanego przez jeden z polskich kanałów TV. Taki trochę South Park.

Aha... teraz rozumiem. Tzn. i tak nie rozumiem bo telepudła nie używam od lat... A zamiast, tfu, abonamentu RTV mam o dodatkową płytkę CD więcej co miesiąc...

No właśnie. Teraz jak szczeniaki widzą, że tak w telewizorze było napisane, to pomyślą że to prawidłowo i na klasówce będą swoje udowadniać...

Też TV nie używam, ba, nawet nie posiadam. Serial pokazał mi mój nastolteni brat, który jest jego fanem. Póki co - błędów nie robi icon_wink.gif

Czcionka powiekszona icon_smile.gif Widać? Co do "pogrzebowych" marginesów - muszą pozostać. Na stonie głównej i podstronach będą na nich reklamy, więc je zakryją, a forum.. cóż, musi już tak być ;] Pozdrawiam!

Hmm, gdybym nie przeczytał, to z pewnością nie domyśliłbym się, iż czcionka została powiększona. Chociaż... Ostatnio czytało się i pisało lepiej. A już podejrzewałem, iż się przyzwyczaiłem... icon_lol.gif
W sumie jest lepiej!!! Dlatego - Dziękuję!

A co z możliwością wklejania zdjęć?
pozdr

aha a prpos czcionek

polecam podczas przegladania formu jezeli komus za mele literki
wcisnac klawisz:

Ctrl [na klawiaturze-trzymajac go]

a nastepnie

przekrecic koleczkiem od myszki [w jedna strone zwiększa czcionke w druga zmniejsza]

i po klopocie...icon_smile.gif

M_G

Cytat

A co z możliwością wklejania zdjęć?
pozdr

Informuję, że do postów można dołączać/wklejać zdjęcia icon_smile.gif

Pozdrawiam.

Dzięki icon_biggrin.gif Jakie są ograniczenia co wielkości/wagi. No i jak to zrobić coś nie mogę znaleźć wspomnianej opcji icon_neutral.gif

obrazki mozna wstawiac za pomoca Img, ktory znajduje sie na gornym pasku lub wklepac z klawiatury icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0