Skocz do zawartości

kolumny do Denona PMA 1500EA


latarnik

Recommended Posts

Witam kupiłem Denona PMA 1500 EA i potrzebne mi będą jakieś kolumny ,narazie podpięty jest o jakiś bezpółciowych Jamo

Myślę o używanych w granicy do 1500zł za parę

jeśli podłogowe to nie za duże do 1 m wysokosci a może jakies monitory na standach

pomieszczenie ok 25 m2 muzyka różna ale bliżej do rocka elektroniki

dzięki za podpowiedzi

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Q21 napisał:

A może pomyśl o świetnych monitorach, które będą bardzo dobrze współpracowały z Twoim wzmacniaczem - mam na myśli Focal Chorus 706. Zapraszam na odsłuch.

tak focale Chorusy kiedyś ich słuchałem z marantzem oraz CA azurem ładnie grały i ładnie wyglądają nie będą za małe na te metry?

a co myślisz o  Focal Chorus 716 ?

9 godzin temu, S4Home napisał:

O Ho.

25 metrów i do jednego metra wysokości. Już wietrze ze kolumny będą źle ustawione :)

Pokaż jak będą stały. Bo pewnie przydało by im się inne miejsce niż zakładasz. 

Do rocka i elektroniki obstawial bym klipsch F2.

Piotruś

w tym temacie rysowałem mój pokuj nie wiele się zmieniło może to że kolumny mogą stać przy stoliku rtv

A to co to jest

Roth Oli 3 ?

jak gra itp bo ładnie wygląda

Edytowano przez latarnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

3ki są słabe. 4 są ok. Odpowiednik polski melodika bl40mkIII gra lepiej 

Bardziej ciekawi mnie skąd ograniczenie wysokości. 

ograniczenie wysokości no cóż meble są niskie nie chce stawiać wielkich kloców które zdominują pomieszczenie miałem przez chwilę Heco MS 900 zdominowały całe pomieszczenie

przytłaczały wyglądem .

dla mnie liczy się estetyka pomieszczenia wszystko ma pasować

1000 zł za  Roth Oli 3 to chyba za dużo ?

a to ?

PARADIGM MONITOR 7S7

 

Edytowano przez latarnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy za dużo czy nie. Bo ten produkt nigdy nie znajdował by się w gamie tych którymi byłem zainteresowany.

Moim zdaniem idealna kolumną dla ciebie będzie ELAC. To specjalista od małych kolumn. Ja mogę Ci zaproponować F5. Ale może koledzy z Top HiFi mają jeszcze gdzieś na stanie FS77. Miodek dla uszu, prostota wyglądu, małe? Wręcz mikrusy! o Wielkim dźwięku.

 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focal Chorus 706 może być faktycznie za mały do tego pomieszczenia. Dokładając nieco do założonego budżetu moglibyśmy zaproponować bardzo dobre kolumny podłogowe, a mianowicie Monitor Audio MR6. W tym przypadku nie będzie najmniejszego problemu z napędzeniem i wysterowaniem przez Denona pma1500.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...