Skocz do zawartości

Audioquest NightOwl kontra kilku koleżków


Recommended Posts

Świetny wątek! Szkoda, że teraz Prymy 1899 (na Allegro coś jest ale od ludzi nie sklepów) więc NO w tym wątku bezkonkurencyjne...

 

A widzieli tę recenzję M2 https://www.chip.pl/2018/07/test-sennheiser-momentum-on-ear-m2-oebt-skladane-sluchawki-bezprzewodowe/ ? "Gdyby Momentum M2 kosztowały 300-400 zł, byłyby idealne." Grubo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Janusz Duryn napisał:

Ostatnio mało słuchałem NHC, zrobiłem sobie dłuższą przerwę. Wczoraj rano, na wypoczęty mózg NHC smakowały wybornie. Szkoda, że zakończono produkcję tych słuchawek, wiele osób nie dowie się jak grają.

Ale i Hawki i Owle są nadal dostępne więc jeszcze kiladziesiąt osób w PL się dowie :)

 

A porównywałeś H i O pod kątem odsłuchów w domu? Tego chyba w tym wątku nie było bo @Kraft szukał zamkniętych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2019 o 10:16, meHIFI napisał:

Ale i Hawki i Owle są nadal dostępne więc jeszcze kiladziesiąt osób w PL się dowie :)

 

A porównywałeś H i O pod kątem odsłuchów w domu? Tego chyba w tym wątku nie było bo @Kraft szukał zamkniętych.

H i O to podobne ale jednak inne słuchawki, jedne i drugie mogą się podobać, ale nie koniecznie mogą się podobać i jedne i drugie razem 🙂 NHC graja mocno poglosowo, czasem powoduje to mocne nakladanie sie dzwiekow na siebie co przy szybszej muzyce nie do konca sie u mnie sprawdzilo. Maja bardzo zgaszona wyzsza srednice (wlasciwie niska srednica jest od razu sklejona z gora) wiec wydaje sie dosc duszne (ale mozna sie przyzwyczaic). W calosci dzwiek jest lekko przydymiony a scena jest taka "tunelowa". W jazzie, lekkim starym rocku bardzo fajnie.

Owle sa bardziej konwencjonalne na tle H. To również przyciemnione granie, bardzo gladkie, jednak pojawia się nieco więcej światła w wyższej średnicy (nie jest przesadnie wycięta ani przesadnie podbita). Nie ma aż takiego efektu echa i odbijania się dźwięków jak w H. Na tle innych słuchawek to dalej ciemniejsze i mocno "relaksacyjne" granie. Według mnie to lepsze słuchawki, niedocenione do końca u nas na rynku. Kiedy szukalem sluchawek dla siebie Owle przebily konkurencje (ktora czesto grala albo zbyt "mulasto" albo "darła ryja" na wyzszych srednich).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...