Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

A do czego tu ślepy test? Lamp, owszem, słuchałem i jednych i drugich i jeszcze dziesiątki innych modeli i typów i mogę coś powiedzieć ma temat brzmienia każdego z nich. Skoro Ci się to wydaje dziwne to już nie moja sprawa. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2023 o 23:03, slawko0079 napisał:

Pewnie masz rację.

Na podłogówki na razie nie mam miejsca, a jeżeli chodzi o monitory to ciężko byłoby mi się rozstać z JBL Ti 1000, no chyba że jakimś cudem znajdę gdzieś w dobrym stanie Ti 2000. 

A tak w ogóle czy ktoś miał okazję ich posłuchać i mógłby podzielić się jakąkolwiek opinią np. jak się mają do mniejszych Ti 1000?? 

Nie wiem czemu, ale są cholernie ciężkie do zdobycia na dzisiaj jest jedna oferta na OLX, ale ich stan  trochę nie zachwyca 🫤

Mój jest podłączony do Focali Aria 906 (jak dobrze pamiętam 89 lub 90 dB) Pokój 21m2. Poziom w granicach -35 do -20. Najczęściej w granicach -30.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej, mam problem z moją sztuką wzmacniacza. Nagle sprzęt zaczął wybiórczo reagować na wciskane przyciski. To nie kwestia że ktoreś z przyciskow nie działają. Po prostu aby osiagnac dany efekt nalezy nacisnac przycisk wiele razy. Dotyczy wszystkich przyciskow. Nie zauwazylem zadnej prawidlowosci ze np głośność działa lepiej a wy or źródła gorzej, itd.

Pilot sprawdziłem na innej sztuce takiego Magnata - działa dobrze, bez lagów, zacięć, responsywnie. Zatem jak rozumiem problem musi leżeć po stronie wzmaka.

Resetowałem go z kabla, przywracałem ustawienia fabryczne i wgrałem najnowszą wersję firmware dostępna na stronie Magnata - bez zmian.

Jakiś pomysł co z tym robić? Ktoś miał już taki problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2024 o 20:52, zelekzelek napisał:

Hej, mam problem z moją sztuką wzmacniacza. Nagle sprzęt zaczął wybiórczo reagować na wciskane przyciski. To nie kwestia że ktoreś z przyciskow nie działają. Po prostu aby osiagnac dany efekt nalezy nacisnac przycisk wiele razy. Dotyczy wszystkich przyciskow. Nie zauwazylem zadnej prawidlowosci ze np głośność działa lepiej a wy or źródła gorzej, itd.

Pilot sprawdziłem na innej sztuce takiego Magnata - działa dobrze, bez lagów, zacięć, responsywnie. Zatem jak rozumiem problem musi leżeć po stronie wzmaka.

Resetowałem go z kabla, przywracałem ustawienia fabryczne i wgrałem najnowszą wersję firmware dostępna na stronie Magnata - bez zmian.

Jakiś pomysł co z tym robić? Ktoś miał już taki problem?

No to serwis.

Dnia 17.03.2024 o 00:14, Scorpi O napisał:

Czy jest jakaś "prostsza" alternatywa dla tego modelu? Bez bluetooth, pilota i radia. Szukam sprzętu do gramofonu, CD i taśm za około 3500. Chciałem spróbować czegoś z lampami ale zastanawiam się, czy nie ma czegoś tańszego o tych samych możliwościach lub w tej samej cenie lepszego bez tych dodatkowych funkcji. Oczywiście zostaje też kwestia samego przesłuchania ale chciałbym zawęzić poszukiwania.

Nie. Kiedyś Magnat miał model MA600 ale już go nie ma.

MR750 to jednak nieco słabsze granie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pytanie do branży jak i użytkowników MR 780. Co może spowodować odczuwalny skok jakościowy w budżecie do 10 000 złotych? Słucham Magnata podpiętego pod KEF XQ40 i niby wszystko jest OK ale czasem mi czegoś brakuje. Zwłaszcza przy niższych poziomach głośności. Czy jest sens szukać czegoś więcej? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...