Skocz do zawartości

Klub Google Chromecast audio

1Ender

Recommended Posts

Z Dezeerem nie sprawdzałem, ale tak powinno być. Zwykle wygląda to tak, że klikając prawym klawiszem myszy otwierasz menu kontekstowe w przeglądarce i tam znajdujesz odpowiednią opcję. W każdej z nich nazywa się to inaczej. W niektórych może to wymagać doinstalowania odpowiedniej wtyczki.

Kupiłem sobie pudełko z Chromecastem i Dlna. Po Androidzie Chr śmiga bez problemu. Windows natomiast to tragedia. Na początku było ok, by po chwili rozpaść się zupełnie. Z przeglądarki raz działa, a raz nie. Foobar odtwarza tylko niektóre pliki flac. Mogę za to zawsze sterować nim głośnością muzyki z telefonu. Pół dnia grzebania w kompie i klapa. Chyba trzeba będzie wrócić do kabla 😒

• 1 month later...
Dnia 11.02.2022 o 13:20, Seb napisał:

Kupiłem sobie pudełko z Chromecastem i Dlna. Po Androidzie Chr śmiga bez problemu. Windows natomiast to tragedia. Na początku było ok, by po chwili rozpaść się zupełnie. Z przeglądarki raz działa, a raz nie. Foobar odtwarza tylko niektóre pliki flac. Mogę za to zawsze sterować nim głośnością muzyki z telefonu. Pół dnia grzebania w kompie i klapa. Chyba trzeba będzie wrócić do kabla 😒

Troche do pupy opisany problem. Opisz dokladnie czego na czym uzywasz, bo tak wyglada na to ze sluchasz muzykiu albo na Windows, albo na kablu, a te, jak wiadomo, niekonieniecznie graja ;)

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
14 godzin temu, Wojtek M napisał:

Mi Box S. Kosztuje poniżej 300 PLN. Ma chromecast , wyjście optyczne i jack. Najpierw trzeba skonfigurować podłączając przez HDMI do TV. Później można rozłączyć i korzystać jako chromecast audio.

Dobry pomysl, tylko chyba nie da sie go grupowac. Dla mnie to problem, dla innych osob niekoniecznie.

Moje problemy rozwiązane. Wystarczyło przeinstalować Foobara, a gdy w przeglądarce nie idzie, to usunąć i jeszcze raz wyszukać w panelu sterowania w zakładce urządzenia. Primare po coaxial gra zdecydowanie lepiej, niż po usb z laptopa.