Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pi0ter

taga harmony pf-1000 czy warto ?

Recommended Posts

Witam mam pytanko czy jest sens zakupu kondycjonera sieciowego taga harmony pf-1000 czy wniesie on coś do brzmienia zestawu? Dodam iż w gniazdka nie mam uziemienia. 

Witaj,

Przede wszystkim trzeba nazwać rzeczy po imieniu- to jest listwa filtrująca. Na pewno można ją potraktować jako dobry rozgałęźnik i zabezpieczenie sprzętu znacznie lepsze niż listwy marketowe, które mogą wyraźnie ograniczać sprzęt. Jeśli chcemy rozmawiać o walorach brzmieniowych i zmianach w dźwięku musimy pójść poziom wyżej i tutaj polecam ofertę firmy Gigawatt. Już model PF1e wprowadza zmiany w dźwięku i wyraźną poprawę poszczególnych aspektach a model PF1 (trochę wyższy) potrafi wnieść już naprawdę dużo. Tagę traktowałbym po prostu jako znacznie lepszy zamiennik listew tzw. komputerowych.

Pozdrawiam,

Michał.

Ja sobie wypożyczę tą tage i sprawdze u siebie tylko jedno pytanie Amplifa,suba i Blu-ray najlepiej pod które gniazda podłączyć filtrowane czy bezpośrednie w listwie?

Bez różnicy. Przy amplitunerze kina domowego. Testuj tak jak będziesz używał. Czyli pewnie z listwą.

Piotr

Napisano (edytowany)

Jestem po testach tej tagi przed używałem listwy Vakoss z filtrem EMI/RFI: Pasmo: 100 KHz ~ 50 MHz, tłumienie: 4 dB ~ 52 dB(5 gniazd same filtrujące za 60zł) i taga ja zamiotła sub nabrał werwy i głośniki pod taga całkiem inne granie .Obraz z dekodera CP+ i Plazmy też jak by był wyraźniejszy.Czekam na końcówke mocy też porównam na 2 listwach.Muszę powiedzieć że za 550zł opłaca się ją kupić bo w nosi w system na początku też nie byłem pewny bo komentarzach użytkowników którzy pisali że u nich też jest duża poprawa

Miałem podłączone jak podaje producent: Filtrujące,TV,CP+,Blu-Ray,odtwarzacz multimedialny Bezpośrednie:Sub,Amplif

Edytowano przez spinacz66