Skocz do zawartości

Podłączenie kina


Patryk89_896

Recommended Posts

Witam Wszystkich forumowiczów. Posiadam zestaw Onkyo TX-NR555  + Monitor audio bronze 5 + TV sony. Wszystko podpiąłem jak w instrukcji do amplitunera pod wejście Hdmi out ARC podpiąłem TV. Mam telewizję z UPC także sam modem podpiąłem pod wejście SAT. I wszystko ok podczas oglądania, problem zaczyna się jak chce załączyć aplikacje Youtube na TV to nie ma dźwięku, cofnę do telewizji i dźwięk się pojawia. Co mogłem źle podłączyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy na 100% wyjście hdmi jest arc 

Miałem to samo z telewizorem sony.  Wszędzie było napisane że arc jest na hdmi3 A okazało się że jest na hdmi2. 

Pomimo że na 2 nie mam dopisku arc A na porcie 3 miałem arc 

Doszedłem do tego na zasadzie prob i błędów 

Wsadź kabel w każdą hdmi i w ten sposób może znajdziesz dzwiek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Mam zdjęcia z ustawień i z podłączenia. Telewizor z Onkyo jest podpięty ARC - ARC.  Dekoder UPS pod wejście w Ampitunerze SAT. I na różne strony próbowałem podpiąć jeszcze TV: Dodatkowy HDMI  w TV HDMI 3 a w Onkyo HDMI 6 + optyczny, i też nie działa. Poniżej zdjęcia z ustawieniami.

20190329_185630.jpg

20190329_185731.jpg

20190329_185743.jpg

20190329_185758.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, JohnDoe napisał:

There's nothing to translate but dodgy links!!!

JohnDoe -dziękuję za czujność!

Audrey w dziwny sposób stracił umiejętność pisania po polsku... Niniejszym stracił również możliwość pisania na Forum i zyskał "bana", również za to że nie reaguje na  ostrzeżenia i nadal pisze w ten sposób.

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...