Skocz do zawartości

Recommended Posts

wiesz, dlatego dałem przykłady może skrótowo,  ale czy słuchałeś tych niedoskonałości i na jakim sprzęcie. Mam do dyspozycji CD i pochodne ale jak siadam na fotelu to tylko czarna płyta. To tak jak obraz 2D i 3D.

dla zainteresowanych !!!

nowe określenie co do jakości dźwięku HDS jest w pełni uzasadnione, super rozdzielczość i dynamika w w całym paśmie . 

Obecnie testuję preamp PRC-X z wkładką MC, dżwięk jest dynamiczny, choć muszą poprawić wzmocnienie sygnału do pozostałych wejść/ urządzeń/. Jest ok 10% słabsze wzmocnienie w porównaniu do wkładki MM,  ale dynamika dźwięku jest taka sama.

Witam,

dzisiaj rano dostałem do preampa PRC-X  nowy projekt testowy wzmacniacza mocy PA 2x36W lampowy, na  strumieniowych.

Te dwa komponenty mają stanowić całość układu odtwarzania, ale w oddzielnych obudowach.

Wyjaśniono na czym polegają nowe opracowania między innymi, to brak kondensatorów na katodach lamp i ograniczenie ich do minimum w torze audio. Przez takie odejście od typowych schematów i układów polepsza jakość dźwięku /czystość i rozdzielczość/, to nie jest jakieś nowe odkrycie, ale wymaga obliczeń parametrów elementów w układzie, a zarazem ograniczenie zużycia lamp.

Witam, 

są już pełne parametry preampa. + wykresy jak były liczone a nie tak jak inne firmy podają wartość ale nie wiadomo jak to było liczone, brak odnośników i wartości na podstawie których było to wyliczone.

Ale dalej nie znam ceny¬¬

Witam, przeglądałem ostatnie testy po 3 tys godzin lampy jak się ułożyły to śpią żadnych widocznych zmian do poprzednich testów. Dołożyli do mojego przełącznik HD/HF.