Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nimmid

Amplituner do Quadral Quintas 6650

Recommended Posts

Cześć,

Poszukuję amplitunera do zestawu głośników Quadral Quintas 6650. Do tej pory zestaw współpracował z amplitunerem Onkyo tx-nr616 - i ta współpraca bardzo mi odpowiadała (jakość dźwięku, arc, spotify). Niestety Onkyo padł a naprawa jest nieopłacalna i stanąłem przed wyborem czegoś w zamian, co byłoby zbliżone do wspomnianego 616.

Budżet to około1.5k.

Póki co zastanawiam się nad:

https://www.euro.com.pl/amplitunery/pioneer-vsx-832-czarny.bhtml

https://www.euro.com.pl/amplitunery/denon-avr-x1400h-czarny.bhtml

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki.

Witaj,

dobrym uzupełnieniem Twoich kolumn będzie Denon AVR-X1500H. Denon to plastyczne, dobrze dociążone granie, dobrze sprawdzi się w połączeniu z Quadral, miło zaskoczy Cię jakość dźwięku przy odsłuchu muzyki. Jeśli jednak możesz trochę zwiększyć budżet, na pewno najlepszą i bezkonkurencyjną opcją będzie Onkyo TX-NR686.

Zapraszam jeśli masz taką możliwość na odsłuchy do naszego salonu, oczywiście dla forumowicza audio atrakcyjna oferta cenowa.

Powiem szczerze że do Onkyo się zraziłem. Macie może wiedzę czy w modelu 686 występują jakieś powtarzalne problemy jak w przypadku poprzednich modeli? Czy jeszcze produkt za krótko żyje żeby to stwierdzić?

34 minuty temu, nimmid napisał:

Powiem szczerze że do Onkyo się zraziłem. Macie może wiedzę czy w modelu 686 występują jakieś powtarzalne problemy jak w przypadku poprzednich modeli? Czy jeszcze produkt za krótko żyje żeby to stwierdzić?

W poprzednich seriach było trochę problemów przede wszystkim z modułem HDMI, to było powtarzalne, ale przy aktualnych urządzeniach przynajmniej na razie nie zauważyliśmy żadnych problemów. "686" jest już trochę czasu na rynku i z naszych informacji wynika, że jest urządzeniem kompletnie bezawaryjnym.

Szczerze to poczekaj chwile.

Dostaniesz nowego Onkyo 686 albo Denona X2500 za  niewiele ponad założony budżet :)

Zapraszam

Dnia 9.08.2019 o 22:28, S4Home napisał:

Szczerze to poczekaj chwile.

Dostaniesz nowego Onkyo 686 albo Denona X2500 za  niewiele ponad założony budżet :)

Zapraszam

Wychodzi coś nowego?

Dnia 8.08.2019 o 09:14, nimmid napisał:

Ale 616 to model z 2012 roku. Jeśli kupiłeś coś z początku serii to urządzenie miało 7 lat. Okres życia budzetowego amplitunera kd nie przekracza 5 lat. Nie da rady inaczej za 1500zł. 

Już wyszło.

:)

mamy 696 i x2600 na stanie.

poprzedni rok pokazał jak ceny na poprzednie modele spadły. Na razie nie jest tak dobrze.