Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe do Magnat MR780


audiovirus

Recommended Posts

Ja szukam podstawkowych do ok 15m. Na razie pod młotek poleciały Taga Harmony platinium b-40 bardzo fajnie grały ale brakło basu ,za to w niektórych utworach pojawiał się dreszczyk, następnie Matrin Logan Motion 35 gdzie było sporo góry ,która czasem się mieszała , następnie Taga Diamond B-60 v.2 i tu było już pięknie, rozdzielczość , góra mnie oczarowała, basu było sporo choć na niektórych utworach potrafił się zgubić. Jutro wreszcie pod młotek idą dali oberon 3 następnie, opticon 2 , 
Triangle Esprit Comete EZ  i Heco Celan Revolution 3 a tych jestem bardzo ciekaw bo ktoś na forum opisywał starszą wersje GT302 , Elac Fs  i szkoda że nie mają klipsch rp-600m bo z chęcią bym posłuchał. 

Budżet  ok 4000 tyś 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy co wybierzesz. Opisz wrażenia po odsłuchach. Tak na marginesie prześledziłem chyba wszystkie wątki dotyczące doboru kolumn do Magnata MR 780 i nie znalazłem 2 - 3 osób które wybrałyby takie same kolumny. Najczęściej w dyskusjach przewija się Monitor Audio, Heco Aurora, Klipsch ale i wiele innych. Zazwyczaj każdy wybiera co innego. Widać jakie różne preferencje mamy, tym bardziej ciekawy na tym tle będzie twój wybór.

Edytowano przez Man321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...