Skocz do zawartości

Poprawa brzmienia


Nowy123

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 godziny temu, 1Ender napisał:

To gratulacje. Teraz pomyśl o dobrym zasilaczu transformatorowym.

Lub zbuduj sam. 

Pozdrawiam

 

Na pewno sprawdzę zasilanie od nostromo, sam się za to nie biorę choć jestem uparty i jakbym się uparł to pewnie bym wyrzeźbił ale brakuje czasu.

1 godzinę temu, Wito76 napisał:

No to fajnie, że zadowolony jesteś. To zawsze najważniejsze bez względu na nakłady. A spytałem bo myślę o zakupie lampiaka a te jak wiadomo nie mają DACa na pokładzie i w razie czego trzeba będzie mieć DACa.

No ja myślę, że jak za jakiś czas przyjdzie pora na zmiany, to dac zawsze się przyda,tylko to też nie wiadomo czy z innym sprzętem się zgra. Ja już na tyle dopracowałem swój skromny zestaw w kwestii kabli,daca i źródła,że już nic więcej nie wycisnę, jak mi się znudzi to pozastanie tylko wymiana kolumn i/lub wzmacniacza ale to raczej odległa przyszłość, a lampa też mnie kusi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Nowy123 napisał:

Zewnetrzny dac to jednak inna liga, ja teraz mam odczucie jakbym wskoczył na wyższy lewej. Jeśli ktoś szuka daca w okolicy 1tys.to Wolfa powinien koniecznie posłuchać. Może jest jeszcze kilka innych wartych uwagi ale uznałem że nie będę szukał, mam porównanie do dać magica i topinga d50 i one jakoś mnie nie przekonały grały jakoś tak ja to nazywam ,,cyfrowo,, sztucznie. Wolf nie zmienia za bardzo dźwięku a jedynie go jakby poprawia. Takie są moje odczucia.

 

Powiedz mi, czy transportem było USB, czy coax, czy toslink?

Bo właśnie testuję D50s i gra on zupełnie inaczej niż DM100.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypożycza ale zaznacza, że bez problemu przyjmuje zwrot 14dni  a tak naprawdę to masz 28dni.

Musisz to zweryfikować u siebie, to wszystko jest bardzo subiektywne, opisy mogą  być jakąś wskazówką ale odsłuch weryfikuje, ale to chyba wiesz.

Edytowano przez Nowy123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...