Skocz do zawartości

Kable do Magnat mr 780 i tannoy revolution xt 8f


Recommended Posts

Przed chwilą, Wito76 napisał:

Wstawiłeś nowe lampy. Na dzień dobry one grają misiowato i bez życia. Góra jest właśnie taka zgaszona. Przed wymianą lamp też tak było?
Przerobiłem już dużo lamp i brzmienie bardzo się zmienia.

przed zmianą było identycznie a tamte juz maja pol roku wiec były wygrzane

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Luc Adams napisał:

domyślam że się poprawi ale najbardziej mnie ciekawi czy ta góra ożyje bo jakoś nie chce mi sie w to wierzyć

Nigdy nie słuchałem tej serii Tannoy więc ciężko wypowiadać się, w którą stronę brzmienie będzie przebiegało. 

PS. Życzę wytrwałości w odsłuchach.

Jak kupiłeś nowe, poprzez sklep internetowy i nigdzie nie są uszkodzone to masz prawo zwrotu - 14 dni od zakupu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Dominik Poślednik napisał:

Nigdy nie słuchałem tej serii Tannoy więc ciężko wypowiadać się, w którą stronę brzmienie będzie przebiegało. 

PS. Życzę wytrwałości w odsłuchach.

Jak kupiłeś nowe, poprzez sklep internetowy i nigdzie nie są uszkodzone to masz prawo zwrotu - 14 dni od zakupu.

To jest właśnie ten problem że one z ciagu 2 tygoni nie zaczna grac na miare możliwosci 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tomasz Kluczynski napisał:

A czytałem gdzieś że przy tych ujściach basrefleksu do dołu ,czasem się zdarza ,że mają poodrywane gąbki ,czy materiały tłumiące i to zmienia brzmienie.Trzeba to ręcznie sprawdzić.

 

No u mnie tak było i lekko ją odsuwalem żeby udrożnić Bass reflex

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa pytania:

1. kolumny tannoy są nowe i wiem że one będą grać inaczej jeszcze ale czy to możliwe że pojawi się więcej góry po kilkuset godzinach słuchania czy raczej nie ? Bo mam jeszcze focal chora 816 nowe i tam góra była tak męcząca po zakupie że uszy krwawiły ale po wygrzaniu jest ok, z tym że ta góra po prostu złagodniała ale cały czas była a nie musiała się pojawić znikąd.

2. Zworki są dokręcone i nie ma z nimi problemu, czy jest jakiś sens zmiany tych oryginalnych zworek na kable ? czy to nie ma żadnego znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Dnia 6.01.2022 o 12:11, Dejmon napisał:

Jak ten zestaw gra z Tellerium Blue? Zmieniałeś może coś potem? Mam taki sam zestaw i jestem na etapie doboru kabli, zatem przyjmę każdą sugestię.

Ogólnie uważam że ten zestaw niezbyt się ze sobą zgrywa, już nie mam tych kolumn, miałem całkowicie wyciętą górę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Może lubisz taki dźwięk, dla mnie Focale z ich jazgotem są niestrawne 😉

I nie mówię że źle grają, są dostosowane do ludzi którzy potrzebują inne poziomy wysokich niż ja 

bo one sa niesluchalne przez pierwsze dwa miesiace od zakupu, ja prawie plakalem jak je odpalalem, na szczescie pozniej jest wybornie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...