Skocz do zawartości

Monitory w przedziale 900-7700zł -> moje wrażenia z odsłuchu sześciu modeli


lpomis

Recommended Posts

To są kolumny grające bardziej jak kefy ls 50 meta(mowa o barwie wokali); prezentowały bardzo neutralne granie.

Nie czarowały jak Luśki, ani nie miały tak jasnej góry, choć dla mnie to plus... choć j.w, dla mnie mogły by być nawet bardziej ocieplone. 

Za to bas zdecydowanie lepszy, ale inna konstrukcja, inna cena, wiec i porównywanie nie ma sensu. 

1 godzinę temu, stach_s napisał:

No nie wiem, nie wiem, może te parę złotych na coś z moim nieszczęsnym pokojem raczej wysupłam, bo widzę że potencjał w nich jest... 

Ale dzięki za promocję :D

 

No mają, szkoda by ich było. 

Zresztą jakby były ciut cieplejsze i inny kolor(jasne wychodziły), to sam bym się zastanowił czy ich nie kupić... tak fajnie basem mi zagrały 😅

Edytowano przez Pitt39
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kaczadupa napisał:

Wokale (różnice) JMR  vs Spendor można prosić @Pitt39 

Które są bardziej eteryczne a które bardziej podgrzane. Które wg Ciebie  bardziej poruszają i angażują? 

 

Adam nie idź tą drogą, jak będziesz szukal kolumn, czy stroił system, pod pięknie wybrzmiewające wokale żeńskie, czy męskie to taki system/kolumna nie zagra wszystkiego dobrze. Muzyka, to nie tylko wokale.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj kolejny mini zlot i kolejne paczuszki od kolejnego sympatycznego kolegi z forum;)(ogólnie 4 chłopa mieści sie na 10m2, sprawdzam i ten parametr)

Piękne z wyglądu. Basowe ale nie przebasowione. Wokale coś miedzy Kefami, a Luśkami. Grają równie dobrze jak wyglądają. Wszystkim siadły, zdecydowanie. Wczesniej zagrały raz jeszcze spendory, dali inspektory i na koniec kef ls 50 meta z smsl q5 ;).

IMG_20240605_183900.jpg

ps. to zdjecię takie z dupy zrobiłem, ale są naprawdę piękne w tym lakierze 😁.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zaproszenie i gościnę. Naładowany pozytywną energią siedzę teraz w swojej dziupli i rozglądam się po ścianach jak to ugryźć, bo wiem, że można w podobnych warunkach uzyskać świetne brzmienie :)

Piotrek, fajny pokój, piękna miejscówka i kozacki ogród. Idę kosić trawnik :)

PS. FAJNE SŁUCHAWKI. 😉

Edytowano przez soberowy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, KrólKiczu napisał:

Jak nie było wzmacniacza za 30k to nie miało prawa grać.
(*)
A jeszcze smsl, przecież to profanacja.

Smsl zagrał zajebiście, nie gorzej od Audiolaba IMHO. 

Pitt39 jeszcze stworzy poemat, jak tylko uruchomi Marantza... 
 

Edytowano przez RoRo
(*) usunąłem konfliktogenny fragment wpisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, KrólKiczu napisał:

(*)

Sebastian - przecież wcześniej już Mariusz wyraźnie Ciebie prosił (zresztą nie tylko Ciebie) byś nie przenosił na Forum konfliktu z innym użytkownikiem.

Od siebie dodam po raz kolejny: na Forum AUDIO ma być spokojnie i bez zbytnich (bo jestem realistą) złośliwości i pyskówek!

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, soberowy napisał:

A mogłeś po cichaczu przełączyć, nikt by nie zauważył,  że gra mały chińczyk. Gdy już wiedzieliśmy to trzeba było znaleźć różnice i padło na bas 😀

Szkoda, że od razu nie zaczęliśmy od Smsl i Dali ajajaj

 

I tak trzeba było zrobić, ale jak człowiekowi nie podsuną takiej myśli, to sam z siebie aż tak mądry nie jest... a okazja była ;-).

2 godziny temu, stach_s napisał:

Smsl zagrał zajebiście, nie gorzej od Audiolaba IMHO. 

Pitt39 jeszcze stworzy poemat, jak tylko uruchomi Marantza... 
 

Też tak uważam. Ten mały brzdąc w swojej kategorii cenowej, a i nie tylko fajnie zgrwa się z Kefami.

A co do Marantza, to dziś trochę przerabiałem szafeczkę i myślę że do końca tyg. odpale go; będzie wielkie testowanie. Jest opór ciężki, coś pewnie jak ja... więc będzie dobry!😁.

2 godziny temu, KrólKiczu napisał:

A jeszcze smsl, przecież to profanacja.
 

Jeszcze Cie zadziwi, stawiam dolary przeciw orzechom 😅.

Edytowano przez Pitt39
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...