Skocz do zawartości

Onkyo RZ50 - Specyfikacja


tadekk55

Recommended Posts

Właśnie na fotkach sklepów nie ma naklejki SN

Onkyo RZ50 filmik z lipca 2022

RZ50.png.dddc5600b509baba0d855dc51b4a8392.png

Onkyo RZ50 M2 filmik z września 2023

RZ50M2.png.4ef0b75a4dd9b446710fbb142528fd6e.png

Chodzi mi o to że niektórzy sprzedawcy od pewnego czasu podają RZ50 M2, pytanie od kiedy to się pojawiło i co wniosło? Bo według mnie jakaś różnica w się pojawiła i jest ulokowana nad SN na naklejce

Edytowano przez tomek72
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz jestesmy w temacie roznic to rz70 w wersji MMM nie ma tunera FM/DAB na europe,australie i oceanie a taki tuner AM/FM   posiada wersja rz70 MDC na ameryke polnocna i tajwan

ludzie w UK i innych krajach starej europy sa wkurzeni ze onkyo zaczelo jak denon na rynku europejskim pozbawiac ich tej funkcji amplitunerow 

moze wiec tak byc ze rz50 bedzie ostatnim amplitunerem z taka funkcja dostepnym na rynku europejskim...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MasterD23337 napisał:

Taką dostałem odpowiedź z jednego ze sklepów

Jaki to sklep? No widać że chyba za wiele o produktach które oferują to nie widzą.

20 godzin temu, bora902 napisał:

jak juz jestesmy w temacie roznic to rz70 w wersji MMM nie ma tunera FM/DAB na europe,australie i oceanie a taki tuner AM/FM   posiada wersja rz70 MDC na ameryke polnocna i tajwan

ludzie w UK i innych krajach starej europy sa wkurzeni ze onkyo zaczelo jak denon na rynku europejskim pozbawiac ich tej funkcji amplitunerow 

moze wiec tak byc ze rz50 bedzie ostatnim amplitunerem z taka funkcja dostepnym na rynku europejskim...

 

Jest radio internetowe. Niech nie panikują.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

 

Jest radio internetowe. Niech nie panikują.

 

nie po to sie kupuje amplituner wysokiej klasy by sluchac radia internetowego do ktorego jak wiemy potrzebny jest internet  :)

stacje lokalne FM to podstawa  a sprzet za 3000€ musi miec taka funkcjonalnosc tym bardziej ze na rynku amerykanskim taka ma!

nie sluchal nikt z was nigdy pier..dolenia takich znanych dziennikarzy jak zakowskiego czy lisa na kolumnach ?!

 

Edytowano przez bora902
literowka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bora902 napisał:

nie po to sie kupuje amplituner wysokiej klasy by sluchac radia internetowego do ktorego jak wiemy potrzebny jest internet  :)

Olaboga... Internety potrzebne... Nieeeeee, to se ne nada :D

2 godziny temu, bora902 napisał:

stacje lokalne FM to podstawa  a sprzet za 3000€ musi miec taka funkcjonalnosc tym bardziej ze na rynku amerykanskim taka ma!

Hę? Zakładam że mówisz tylko w swoim imieniu. Nie sądzę by w statystykach używania amplitunerów kina, radio FM było istotną pozycją. Mój ampli to też AVC a więc bez FM. Zdażało mi się słuchać lokalnych stacji za pośrednictwem "internetów" i dla mnie to nie jest problem.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że za pomocą amplitunera radia FM słuchałem ... kilka, kilkanaście razy? Nie stawiam tego jako wymóg, jeżeli to tylko taka różnica między RZ50 a RZ50 M2 (poza wiadomymi innymi różnicami między ampli na USA a Europę) to mnie to nie przeszkadza. Ciekawe skąd w Mega Hz taka informacja, że to model dostępny od 3 miesięcy? Screen i filmik który wrzuciłem są ze września 2023 - więc trochę więcej niż 3 miesiące?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MasterD23337 napisał:

Ok, Ale nie wiadomo skąd to wiedzą. Ciekawe.

15 godzin temu, bora902 napisał:

nie po to sie kupuje amplituner wysokiej klasy by sluchac radia internetowego do ktorego jak wiemy potrzebny jest internet  :)

stacje lokalne FM to podstawa  a sprzet za 3000€ musi miec taka funkcjonalnosc tym bardziej ze na rynku amerykanskim taka ma!

nie sluchal nikt z was nigdy pier..dolenia takich znanych dziennikarzy jak zakowskiego czy lisa na kolumnach ?!

 

Slucham radia sporo. Jest FM ok. Nie ma, słucham przez neta. Nigdy nic nie powiedziałem na to.

Taka wizja.

Nie rozumiem narzekań nie rozumiem oszczędności.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

informacyjnie dodaje info ze bylo dostepne w lutym nowe onkyo rz50 na przecenie 5 dni w cenie 1090€  😜

reke trzymam na pulsie i bede was informowal jesli znow sie pojawi  w tej cene EU wersja

mam dodane tez x4800h na radarze u tego samego sprzedawcy  

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...