Skocz do zawartości

Onkyo RZ50 - Specyfikacja


tadekk55

Recommended Posts

Jak mam ci podac link jesli sam dokonalem tego odkrycia z lupa osobiscie ?

Zrodlem jestem ja czyli ten ktory potwierdzil zgodnosc elementu w innym modelu ze stanem faktycznym 

By dokonac pelnego przegladu trzeba by posiadac wiele roznych sztuk i wersji krajowych  oraz rocznikow modelowych

Moje odkrycie dotyczy tylko wersji europejskich z biezacego roku

 

 

 

 

 

TAKIE SAME CHIPY NIE OZNACZAJA ZE OBA GRAJA TAK SAMO  ALE  TYLKO TO ZE MAJA PODOBNY STYL GRANIA 

WYZSZY MODEL MA WIEKSZA MOC ORAZ INNE UKLADY  PRZEZ CO NIZSZY JEST DALEJ  PONIZEJ TOPOWEGO rz70

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robilem zdjec tylko sie ograniczylem do sprawdzenia na stronie producenta karty specyfikacji  danego chipa od dzwieku przestrzennego

Jesli chodzi o chip video panasonic to nawet tego nie robilem bo roznica wielkosci i sygnatury liter potwierdza nowsza serie w stosunku do pierwszej serii rz50

Mozna by sie pokusic o sprawdzenie  czy dany chip wystepuje we flagowych oledach od panasonic na ich plytach PCB 

Ogolnie zastosowanie nowszych chipow to nie jakies odkrycie epokowe ale dobra stara japonska praktyka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak ale nie wiemy wciaz jaka producent ma praktyke w zaleznosci od dystrybutorow w danych krajach 

ten ktory rozebralem byl  z dystrybucji klipsch holandia  wersja krajowa na  kraje francusko jezyczne  i chyba niemcy 

trzeba by rozebrac kilka roznych egzemplarzy  z europy wschodniej i poludniowej  by  moc potwierdzic ze pozostale kraje sa traktowane  identycznie

spotkalem sie z tym ze producenci samochodow,telewizorow i pralek do tej samej obudowy w zaleznosci od rynku wrzucaja inne podzespoly na tej samej linii produkcyjnej  

japonczycy kiedys tak nie robili ale zmienilo sie to od czasow gdy ich produkty sklada sie w europie wschodniej

ogolnie nie masz na to wplywu bo finalne produkty dzialaja podobnie w okresie gwarancji 

apdejt.:

japonczycy staraja sie trzymac wysoka jakosc na rynku amerykanskim 

europejczycy na rynku niemieckim

chinczycy tylko na rynku azjatyckim 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...