Skocz do zawartości

Jaki to jest dźwięk? Potrzebuje informacji do kupna sprzętu stereo


Abre

Recommended Posts

Witam,  chce kupić używany wzmacniacz z kolumnami do 1 500 zł. Na dole podaje link na youtube do filmiku  na którym gra wzmacniacz Denon Pma 925r z nieopisanymi kolumnami.        Bardzo podoba mi się właśnie taki dźwięk. On jest dla mnie idealny. Nie wiem tylko jak opisać ten dźwięk. Chciałbym kupić sprzęt stereo, które będzie grało bardzo podobnie do tego sprzętu stereo z tego filmiku.                                                                                  Tutaj  link do filmiku 

 

Edytowano przez Abre
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Asia napisał:

To może napisz do autora filmiku co to za kolumny Infinity grały i taki właśnie zestaw kup. 

Napisałem, ale nie odpowiada. Danwo nie wstawiał żadnego filmiku. Nie wiadomo czy jeszcze korzysta z tego konta 

 

2 godziny temu, Chyba Miro 84 napisał:

Na czym odtwarzasz dźwięk z podanego linku?

Małe głośniki komputerowe z subwooferem Edifier M1360

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no żarty na bok. Nie jesteś w stanie powiedzieć, jakie to jest granie, odsłuchując film z youtube na głośnikach do kompa.
Jedyne, co możesz wywnioskować z tego filmu to to, że utwór jest dobrze zrealizowamy, ale to raczej standard u Claptona, a nagrywanie tego telefonem i wrzucanie na YT niewiele Ci powie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...