Skocz do zawartości

Czy Cambridge Audio Azur 851N za 5990zł to dobry pomysł na streamer?


MarcKrawczyk

Recommended Posts

ostatnio pojawiają się dobre oferty na Cambridge Audio Azur 851N, czy to pora na przesiadkę z maliny i kupno prawdziwego streamera?

co o tym sądzicie?

lubię pełnowymiarowe klocki, jest tu teraz tidal connect co jest absolutna koniecznością, a i wyświetlacz by mi się przydał...

kusi mnie jeszcze cocktali audio n25....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
CA Azur 851n to bardzo dobry odtwarzacz sieciowy, który zapewni brzmienie muzykalne, przestrzenne z bliższą średnicą. Czy zagra lepiej niż Malina? Warto sprawdzić, w mojej ocenie Azur może zagrać lepiej. 

Cocktail Audio N25 to także dobry kierunek o dynamiczniejszym brzmieniu. Jedyny minus to zawieszenia, do których trzeba po prostu się przyzwyczaić. Jest to kombajn z nieco za słabym procesorem. 

Zwróć jeszcze uwagę na Silent Angel M1, który będzie łączył dynamikę i muzykalność. Masz tutaj pełen dostęp do opcji sieciowych oraz możliwość korzystania z Roon'a. Dodatkowo na przyszłość zostaje temat zasilacza, dzięki któremu poprawisz brzmienie :)

Zapraszam na odsłuch oraz po wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

no masz, zacząłem się oglądać za nowym streamerem i patrz wysiadła mi najprawdopodobniej karta allo boss w mojej malinie i co teraz począć?

może matrix audio mini?

https://www.olx.pl/d/oferta/matrix-mini-i-pro-3-streamer-dac-wzmacniacz-sluchawkowy-CID99-IDLKmOT.html

Edytowano przez MarcKrawczyk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MarcKrawczyk napisał:

Czy ktoś z kolegów słuchał nuprime omnia?

Co do NuPrime Omnia Wr-1 granie jest po stronie cieplejszej prezentacji i wyrazistą górą. Wbudowany DAC gra całkiem nieźle i nie jest tylko dodatkiem typu "byle jakiś był". Oczywiście nie jest to poziom grania CA 851N, który i jako transport i jako DAC prezentuję dosyć wysoki poziom w kwestii jakości grania. Co do Omni polecam przeczytanie recenzji http://wstereo.pl/nuprime-omnia-wr-1-maly-moze-duzo/  z którą w 100% się zgadzam. Dodatkowo na plus jest bardzo duża funkcjonalność jak na urządzenie w tym budżecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2022 o 17:45, MarcKrawczyk napisał:

Nie mam oddzielnego daca i szukam streamera kompletnego, ale nie za miliony, bo nie jest to mój ulubiony sposób słuchania muzyki. Ma to być sensowne źródło do odsłuchów nowości z tidala oraz radia.

https://www.arylic.com/products/s50pro-wireless-preamplifier

 

Dobre urządzenie i niedrogie. Opinie znajdziesz online.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...