Skocz do zawartości

B&W 603 S2 + yamaha R-N803d


Andrzej Karaś

Recommended Posts

Cześć, chciałem się podzielić moją historią, może komuś da to do myślenia przy zakupie 603 S2. Nie mam doświadczenia w świecie audio, wcześniej miałem jakieś tanie kino z denona. Na początku roku zdecydowałem się na kupno sprzętu stereo za ok 10k. Chciałem aby zakup był już w miarę świadomy, więc udałem się na odsłuch do top hi-fi. Panom w salonie przekazałem informację o kwocie oraz że rozważam yamahę R-N803d ze względu na bogatą funkcjonalność plus jakieś kolumny podłogowe. Dostałem informację o najlepszym zestawie w tej cenie czyli połączeniu 803d z B&W 603 S2 🙂. Zrobiłem odsłuch tych bowersów plus jeszcze dla porównania dostałem KEFy już nie pamiętam Q950 lub Q750 także z 803d. Rzeczywiście przy B&W te KEFy wypadły dość blado. Mój największy błąd to dość głośny odsłuch oraz brak odwiedzin w innym salonie. W każdym razie kupiłem B&W 603 S2 + 803d, w moim mniemaniu grało fajnie plus głośniki spodobały się żonie z wyglądu. 

Po rozłożeniu zestawu w domu byłem trochę zawiedziony, przy cichych i średnich odsłuchach brzmiało to płasko i jakoś ostro. Sytuację ratował odrobinę system YPAO czy korekcja barwy ale przy cichym słuchaniu dalej było bez przyjemności. Myślałem, że to może kwestia akustyki salonu bo przecież w salonie było fajnie. Generalnie słuchanie tego na dłuższą metę było męczące. Najgorzej było przy jakiś słuchaniu koncertów, słyszalny jazgot i totalny brak przyjemności. Trochę przestudiowałem forum i okazało się, że połączenie B&W 603 S2 + 803d nie jest zbyt szczęśliwe ze względu na charakter urządzeń. Czara goryczy została przelana gdy podłączyłem do 803d swoje stare monitory Tonsil siesta i słuchało się tego przyjemniej niż z B&W. 

Zapadła decyzja o zmianie. Plan miałem na podmianę wzmacniacza lub kolumn, postanowiłem rozpocząć od wzmacniacza, wiadomo łatwiej sprzedam Yamahę niż B&W. Swoje kroki skierowałem do S4Home ze względu na możliwość wypożyczenia sprzętu i odsłuch w domu. Na pierwszy rzut dostałem Magnata MA900 i Lyngdorfa TDAI-1120. Lynkdorf zagrał lepiej niż Yamaha ale nie na tyle aby zainwestować dwa razy więcej na elektronikę. Magnat MA900 z tanim stream'erem iEast odczarował te kolumny, już przy cichym słuchaniu było fajnie a w miarę odkręcania potencjometru jest tylko lepiej. Wszystkie mankamenty dźwiękowe zniknęły bez potrzeby kręcenia korekcją barwy. Ku mojemu zdziwieniu 803d podrożała i udało się sprzedać bez straty, magnat po upuście wyszedł odrobine drożej. Więc nie dołożyłem wiele do tego interesu.

Podsumowując, słuchajcie sprzętu w domu i nie kupujcie tego co chcą wam sprzedać w salonie. B&W 603 S2 to fajne kolumny tylko wymagają odpowiedniego zasilania, nie łączcie ich z yamahą - to dobry wzmacniacz sieciowy ale nie do B&W. Wielkie podziękowania kieruję do pana Grzegorza z S4Home, macie świetny pomysł na biznes, życzę powodzenia i przy następnych zakupach udam się do was na pewno.  Aby była jasność nie chce tu robić komuś reklamy czy anty-reklamy. Gdyby ktoś tak twierdził to wrzucam paragon. 

Pozdrawiam.

Paragon.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym czytał swój wątek z tym że ja miałem budżet 6k i kupilem 4 lata temu 683s2 i yamaha rn602. Raz ze to w domu nie grało, 2 ze jak chciałem posłuchać głośniej to się wylaczal ampli! 

Szybko wymieniłem ten sprzęt.

Niestety ale chyba w top hifi bardziej idą na sprzedaż... I takim laikom jak Ty i ja wtedy łatwo jest wcisnąć wszystko.  Tymbardziej że tam mają tak przygotowane salki że praktycznie wszystko u nich gra dobrze a w domu zawód....

Przeszedłem z 2krotnie droższych kolumn b&w 683s2 na heco aurora 700 i dopiero bylem zadowolony.

Bardzo polecam Piotra z S4home przy doborze sprzętu. Nie jest nachalny, zaleca wypozyczenie i odsluchy w domu... I dobrze dobiera zestawy pod preferencje użytkowników... malo tego doradza również przy kupnie używanych sprzętow, nie mając w tym interesu... I widać że robo to z pasją... żeby pomóc.

Ja niestety dałem się oczarować top hifi i ich promocji i raczej do nich nie wrócę nigdy, a te ich zestawy b&w z yamaha.... Teraz wiem ze w ogóle nie powinny razem występować. Granie b&w może się podobać ale przy innych wzmakach... mocniejszych i cieplejszych.

Ps. Jak z 803d to nie grało to pomyśl jak było u mnie z rn 602.. 

Pozdrawiam

Edytowano przez chemik1989
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, chemik1989 napisał:

Niestety ale chyba w top hifi bardziej idą na sprzedaż... I takim laikom jak Ty i ja wtedy łatwo jest wcisnąć wszystko. 

Nie generalizujmy, Top HiFi to sieć wielu salonów. Mnie do B&W właśnie odradzano Yamahę, a obsługa była bardzo profesjonalna.

31 minut temu, chemik1989 napisał:

Tymbardziej że tam mają tak przygotowane salki że praktycznie wszystko u nich gra dobrze a w domu zawód....

Niestety, decydując się wydać ponad 10 tys, na sprzęt należałoby się najpierw zastanowić, gdzie ma to grać. Bardzo przejrzyście grające kolumny + amplituner Yamahy + większa "pusta" przestrzeń = jazgot.

Edytowano przez Grzesiek202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chemik1989 napisał:

Jakbym czytał swój wątek z tym że ja miałem budżet 6k i kupilem 4 lata temu 683s2 i yamaha rn602. Raz ze to w domu nie grało, 2 ze jak chciałem posłuchać głośniej to się wylaczal ampli! 

To u Ciebie sytuacja była jeszcze bardziej dramatyczna, z drugiej strony jak się wyłączał to przynajmniej nie miałeś wątpliwości że coś jest źle dopasowane.

2 godziny temu, chemik1989 napisał:

Tymbardziej że tam mają tak przygotowane salki że praktycznie wszystko u nich gra dobrze a w domu zawód....

Coś w tym jest, salka w salonie nie jest dobrym wyznacznikiem bo większość ludzi takowej w domu nie posiada. 

1 godzinę temu, Grzesiek202 napisał:

Niestety, decydując się wydać ponad 10 tys, na sprzęt należałoby się najpierw zastanowić, gdzie ma to grać. Bardzo przejrzyście grające kolumny + amplituner Yamahy + większa "pusta" przestrzeń = jazgot.

Jasne, tylko chyba właśnie po to idziesz do salonu "klubu dobrego brzmienia" żeby kupić coś co będzie grało jak trzeba. Co do twojego równania to do jazgotu większa pusta przestrzeń nie jest wymagana.

 

 

Edytowano przez Andrzej Karaś
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grzesiek202 napisał:

Nie generalizujmy, Top HiFi to sieć wielu salonów. Mnie do B&W właśnie odradzano Yamahę, a obsługa była bardzo profesjonalna.

Jak nie generalizować? Sieć to sieć i graja do jednej bramki. Każdemu w osobnym punkcie powinno zależeć na tym by klient wrocil za jakiś czas bo zapamiętał np fachowe podejście do tematu. Nie każdy się na wszystkim musi znać i od tego powinni być kompetentni pracownicy a nie ludzie z łapanki wciskający co zostało na stanie. Zresztą o Top HiFi ostatnio słychać więcej złego jak dobrego. Ja niedawno wysłałem im wiadomość na priv z zapytaniem i nawet nikt nie raczył odpisać. Z Q21 czy S4home kontakt wzorowy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Top HiFi obsługiwał realizator nagrań. Więc, przynajmniej w przypadku jednego ich punktu nie masz racji. Byłem tam nawet dziś, był co prawda ktoś inny, ale również bardzo profesjonalne podejście. Natomiast, jak już tak sobie rozmawiamy, to kiedyś miałem dość nieprzyjemną rozmowę z jednym Panem z S4Home. Wiem, że jest ich tam paru, ale nie twierdzę że mają złe podejście jako salon.

Edytowano przez Grzesiek202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Andrzej Karaś napisał:

Cześć, chciałem się podzielić moją historią, może komuś da to do myślenia przy zakupie 603 S2. Nie mam doświadczenia w świecie audio, wcześniej miałem jakieś tanie kino z denona. Na początku roku zdecydowałem się na kupno sprzętu stereo za ok 10k. Chciałem aby zakup był już w miarę świadomy, więc udałem się na odsłuch do top hi-fi. Panom w salonie przekazałem informację o kwocie oraz że rozważam yamahę R-N803d ze względu na bogatą funkcjonalność plus jakieś kolumny podłogowe. Dostałem informację o najlepszym zestawie w tej cenie czyli połączeniu 803d z B&W 603 S2 🙂. Zrobiłem odsłuch tych bowersów plus jeszcze dla porównania dostałem KEFy już nie pamiętam Q950 lub Q750 także z 803d. Rzeczywiście przy B&W te KEFy wypadły dość blado. Mój największy błąd to dość głośny odsłuch oraz brak odwiedzin w innym salonie. W każdym razie kupiłem B&W 603 S2 + 803d, w moim mniemaniu grało fajnie plus głośniki spodobały się żonie z wyglądu. 

Po rozłożeniu zestawu w domu byłem trochę zawiedziony, przy cichych i średnich odsłuchach brzmiało to płasko i jakoś ostro. Sytuację ratował odrobinę system YPAO czy korekcja barwy ale przy cichym słuchaniu dalej było bez przyjemności. Myślałem, że to może kwestia akustyki salonu bo przecież w salonie było fajnie. Generalnie słuchanie tego na dłuższą metę było męczące. Najgorzej było przy jakiś słuchaniu koncertów, słyszalny jazgot i totalny brak przyjemności. Trochę przestudiowałem forum i okazało się, że połączenie B&W 603 S2 + 803d nie jest zbyt szczęśliwe ze względu na charakter urządzeń. Czara goryczy została przelana gdy podłączyłem do 803d swoje stare monitory Tonsil siesta i słuchało się tego przyjemniej niż z B&W. 

Zapadła decyzja o zmianie. Plan miałem na podmianę wzmacniacza lub kolumn, postanowiłem rozpocząć od wzmacniacza, wiadomo łatwiej sprzedam Yamahę niż B&W. Swoje kroki skierowałem do S4Home ze względu na możliwość wypożyczenia sprzętu i odsłuch w domu. Na pierwszy rzut dostałem Magnata MA900 i Lyngdorfa TDAI-1120. Lynkdorf zagrał lepiej niż Yamaha ale nie na tyle aby zainwestować dwa razy więcej na elektronikę. Magnat MA900 z tanim stream'erem iEast odczarował te kolumny, już przy cichym słuchaniu było fajnie a w miarę odkręcania potencjometru jest tylko lepiej. Wszystkie mankamenty dźwiękowe zniknęły bez potrzeby kręcenia korekcją barwy. Ku mojemu zdziwieniu 803d podrożała i udało się sprzedać bez straty, magnat po upuście wyszedł odrobine drożej. Więc nie dołożyłem wiele do tego interesu.

Podsumowując, słuchajcie sprzętu w domu i nie kupujcie tego co chcą wam sprzedać w salonie. B&W 603 S2 to fajne kolumny tylko wymagają odpowiedniego zasilania, nie łączcie ich z yamahą - to dobry wzmacniacz sieciowy ale nie do B&W. Wielkie podziękowania kieruję do pana Grzegorza z S4Home, macie świetny pomysł na biznes, życzę powodzenia i przy następnych zakupach udam się do was na pewno.  Aby była jasność nie chce tu robić komuś reklamy czy anty-reklamy. Gdyby ktoś tak twierdził to wrzucam paragon. 

Pozdrawiam.

Paragon.jpg

Witaj,

Każdy salon, to różne osoby. Każdy, z indywidualnym gustem i preferencjami. Jeśli, ktoś Ci to zarekomendował to prawdopodobnie takie połącznie odpowiadało mu indywidualnie.

Skoro podobało Ci się w salonie to brzmienie, to znaczy że zaakceptowałeś już na pewnym poziomie taki styl grania. Jeśli po dłuższym czasie, w domu, stwierdziłeś, że "to nie to" to oznacza że wyrobiłeś sobie pewne preferencje. których zapragnąłeś poszukiwać dalej.

Dlaczego nie zapytałeś czy możesz pożyczyć sprzęt do domu? Czasem, warunki domowe są tak niekorzystne, że odsłuch może w nim "nie wypalić" .

 

10 godzin temu, Grzesiek202 napisał:

Nie generalizujmy, Top HiFi to sieć wielu salonów. Mnie do B&W właśnie odradzano Yamahę, a obsługa była bardzo profesjonalna.

Wspomniałem o tym w pierwszym zdaniu. Dobrze, że jesteśmy odmienni, mamy różne poglądy, dzięki temu mamy różne gusta i guściki.

3 godziny temu, Grzesiek202 napisał:

Mnie w Top HiFi obsługiwał realizator nagrań

Zapewne Pan Marcin, z Tophifi Kielce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grzesiek202 napisał:

Tak :), Pan Marcin, czyli człowiek z pasją. Długo tam siedziałem na pierwszej wizycie bo po prostu słuchaliśmy muzyki.

Oj tak... można siedzieć godzinami i rozmawiać, bardzo merytoryczna osoba. Zawsze, rekomenduje wizyty z tym specjalistą, jak ktoś się wybiera w te rejony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Dlaczego nie zapytałeś czy możesz pożyczyć sprzęt do domu? Czasem, warunki domowe są tak niekorzystne, że odsłuch może w nim "nie wypalić" .

Może po prostu osoba będąca laikiem w temacie o tym nie wie. Wypożyczenia nikt nie proponowal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście u nas na forum Topy odradzają Yamahe do Bowersa.

Takie połączenie nie jest udane i faktycznie brak odwiedzin innego salonu spowodował zapewne u Ciebie za szybki entuzjazm do zakupu.

Ale udało się. Niskim kosztem to naprawiłeś.

W którym Topie byłeś? Czyżby Krakowski?

20 godzin temu, chemik1989 napisał:

Bardzo polecam Piotra z S4home przy doborze sprzętu. Nie jest nachalny, zaleca wypozyczenie i odsluchy w domu... I dobrze dobiera zestawy pod preferencje użytkowników... malo tego doradza również przy kupnie używanych sprzętow, nie mając w tym interesu... I widać że robo to z pasją... żeby pomóc.

Bardzo Ci dziękuję za dobre słowa :) To napędza do dalszego działania.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Na szczęście u nas na forum Topy odradzają Yamahe do Bowersa.

Takie połączenie nie jest udane i faktycznie brak odwiedzin innego salonu spowodował zapewne u Ciebie za szybki entuzjazm do zakupu.

Ale udało się. Niskim kosztem to naprawiłeś.

W którym Topie byłeś? Czyżby Krakowski?

Bardzo Ci dziękuję za dobre słowa :) To napędza do dalszego działania.

Piotr

 

Bardzo ogólnie się wypowiadasz i nie bierzesz pod uwagę, że Yamaha ma również wysokie konstrukcje, które brzmią odmiennie. Widać, że nie słuchałeś Yamahy AS3200 czy też dzielonej, stereofonicznej serii 5000, która w połączeniu z serią 800 daje bardzo dobre efekty! Nie pisz "ogólnie" skoro nie znasz tamtych produktów. 

Co do niższych połączeń na temat B&W i Yamahy: Jednym pasuje bardziej, drugim mniej. Nie "zakładajmy".

 

9 godzin temu, Andrzej Karaś napisał:

Może po prostu osoba będąca laikiem w temacie o tym nie wie. Wypożyczenia nikt nie proponowal.

Rozumiem sytuację, szkoda że żadna że stron nie wyszła z takim pomysłem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony - czy sprzedawca musi odpowiadać za warunki w domach klientów? Sprawdzili pewne kombinacje, u nich grają fajnie (co kupujący sam potwierdził) i je oferują - oczekiwanie ze to będzie uniwersalne i w każdej rzeczywistości akustycznej się sprawdzi jest trochę naiwne :) Dalej - gdy kupujący stwierdził ze w domu jest coś nie tak dal w ogóle sklepowi okazje się wykazać, zaproponować wymianę komponentow? wspomniany sprzedawca pewnie siedzi teraz i myśli ze zadowolony klient sobie z takiego combo korzysta i gra gitara... 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, szyt napisał:

Z drugiej strony - czy sprzedawca musi odpowiadać za warunki w domach klientów? Sprawdzili pewne kombinacje, u nich grają fajnie (co kupujący sam potwierdził) i je oferują - oczekiwanie ze to będzie uniwersalne i w każdej rzeczywistości akustycznej się sprawdzi jest trochę naiwne :) Dalej - gdy kupujący stwierdził ze w domu jest coś nie tak dal w ogóle sklepowi okazje się wykazać, zaproponować wymianę komponentow? wspomniany sprzedawca pewnie siedzi teraz i myśli ze zadowolony klient sobie z takiego combo korzysta i gra gitara... 

 

Pan który kupił sprzęt, stwierdzając, że coś mu w nim nie pasuje, mógł udać się do salonu z taką informacją.Przepuszczam, że mogłyby być zaproponowane jakieś rozwiązanie w celu rozwiązania tego tematu. Po drugie nie można przewidzieć wszystkiego. Sprzedający też do końca nie wiedzą, jak ostateczne zachowa się sprzęt w konkretnych warunkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja również napiszę swoją opinię o Top. W tym tygodniu 2- krotnie dzwoniłem do sklepu w Katowicach celem umówienia się na odsluch NAD368 z 603 S2. 2-krotnie zostałem poinformowany że owszem mają 1 sztukę NAD 368 na stanie ale nie otworzą jej. Usłyszałem że można posłuchać tylko wyższego modelu 388 ale grają bardzo podobnie. Podsumowując, chętnie sprzedadzą ale nie można posłuchać przed zakupem. Trzeciej próby na pewno nie popełnie i będę  omijać tą sieć szerokim łukiem przy takim podejściu do klienta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, absolute beginner napisał:

Cześć, ja również napiszę swoją opinię o Top. W tym tygodniu 2- krotnie dzwoniłem do sklepu w Katowicach celem umówienia się na odsluch NAD368 z 603 S2. 2-krotnie zostałem poinformowany że owszem mają 1 sztukę NAD 368 na stanie ale nie otworzą jej. Usłyszałem że można posłuchać tylko wyższego modelu 388 ale grają bardzo podobnie. Podsumowując, chętnie sprzedadzą ale nie można posłuchać przed zakupem. Trzeciej próby na pewno nie popełnie i będę  omijać tą sieć szerokim łukiem przy takim podejściu do klienta...

Witaj,

Nie mogę się wypowiedzieć, co Panowie w Katowicach "mieli w głowie" informując Cię, że nie mogą otworzyć tej sztuki do prezentacji. Być może była już sprzedana, być może był inny powód. Jeśli jesteś zainteresowany odsłuchem to napisz proszę na priv. Zorganizujemy wysyłkę do Ciebie, abyś mógł przetestować sprzęt w swoich warunkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Pan który kupił sprzęt, stwierdzając, że coś mu w nim nie pasuje, mógł udać się do salonu z taką informacją.Przepuszczam, że mogłyby być zaproponowane jakieś rozwiązanie w celu rozwiązania tego tematu. 

To jest standard w waszych salonach? Sprzedawca nic takie nie proponował i ja też się tego nie spodziewałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Witaj,

Nie mogę się wypowiedzieć, co Panowie w Katowicach "mieli w głowie" informując Cię, że nie mogą otworzyć tej sztuki do prezentacji. Być może była już sprzedana, być może był inny powód. Jeśli jesteś zainteresowany odsłuchem to napisz proszę na priv. Zorganizujemy wysyłkę do Ciebie, abyś mógł przetestować sprzęt w swoich warunkach.

Dziekuje ale nie jestem juz zainteresowany. Na całe szczęście są inne salony które już odwiedziłem i obsługa klienta jest na zupełnie innym poziomie. Mimo wszystko  bez spiny życzę wam powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andrzej Karaś napisał:

To jest standard w waszych salonach? Sprzedawca nic takie nie proponował i ja też się tego nie spodziewałem.

Naprawdę, staramy się na wielu płaszczyznach rozwiązywać różne problemy. Jeśli nie zostały podjęte próby aby pomóc rozwiązać sprawę, to z góry przepraszam za kolegów u których był zakupiony sprzęt. 

4 minuty temu, absolute beginner napisał:

Dziekuje ale nie jestem juz zainteresowany. Na całe szczęście są inne salony które już odwiedziłem i obsługa klienta jest na zupełnie innym poziomie. Mimo wszystko  bez spiny życzę wam powodzenia

Dzięki i mimo wszystko zapraszam w przyszłości!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wypowiem się w dwóch powyższych sprawach:

1. Temat Połączenia Yamahy 803 oraz B&W 603 (poprzednik Anniversary Edition S2). Po rozpakowaniu i podłączeniu w domu również miałem mieszane odczucia. Brakowało w dźwięku wszystkiego. Chciałem to spakować i oddać do salonu. Po kilkunastu godzinach zmieniłem zdanie. Sprzęt się wygrzał i zaczął grać pięknie. Jestem zadowolony do dzisiaj.

2. Temat obsługi w Top Hi-Fi. Zakup "w ciemno" powyższego zestawu w salonie Krakowie. Również nie poczułem się jak dobrze potraktowany klient. Zakupu dokonywałem dokładnie 2 lata temu podczas Covid-19. Podczas rozmowy telefonicznej otrzymałem informację że ze względu na pandemię nie ma odsłuchów. Pan mnie jedynie zapewniał że "niczego lepszego w tym przedziale cenowym nie kupię". Umówiłem się na zakup i odbiór w tym samym dniu i jakież było moje zdziwienie jak pan sprzedawca (starszy pan) nadskakiwał małżeństwu w sali odsłuchowej. Pewnie odsłuchiwali jakąś perełkę a nie "badziewie" wtedy wyceniane na około 8 tys zł za komplet. Znalazł czas jedynie żeby przygotować do zabrania sprzęt, rzucić i sprzedać jakieś używane kable i skasować należność. Gdyby powyższy zestaw był do kupienia gdzie indziej (a niestety nie był), podziękował bym panu za "miłą" i "profesjonalną" obsługę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Artur Charicki napisał:

Ja niedawno wysłałem im wiadomość na priv z zapytaniem i nawet nikt nie raczył odpisać.

U mnie nie było żadnego problemu, aby odpisali.

5 godzin temu, absolute beginner napisał:

W tym tygodniu 2- krotnie dzwoniłem do sklepu w Katowicach 

Jeżeli chodzi o salon w tym mieście, to mam pozytywne doświadczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2022 o 10:39, Andrzej Karaś napisał:

Cześć, chciałem się podzielić moją historią, może komuś da to do myślenia przy zakupie 603 S2. [...]

 

Mogę się pod tym podpisąć z podobną historią tylko kilka lat wcześniej. Wtedy TopHiFi promował zestaw RN803 + B&W 706S2. Głośniki jeszcze mam ale Yamahe sprzedałem bardzo szybko i kilka miesięcy dobierałem wzmacniacz do B&W. Nie wspominając o akustyce, źródłe itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...