Skocz do zawartości

Zasilający do Bluesounda Node (pytanie tylko do osób uznających kable zasilające)


Recommended Posts

Hejka,

Postaram się nie rozpętać burzy. Bardzo gorąco proszę osoby, które nie uznają i nie wierzą w przewody zasilające o nie wypowiadanie się w tym temacie. Każdą tego typu wypowiedz uznamy za złośliwość w stosunku do innych kolegów. 
 

Panowie. Kupiłem sobie Bluesound Node 2 do roli transportu cyfrowego do daca. Widzę w necie dużo osób stosujących lepsze przewody z nim, ale zazwyczaj są to osoby, które korzystają z wbudowanego daca. Pamietam, ze kiedyś mówiliście mi, ze zasilający jest bardziej zauważalny w źródłach niż wzmacniaczach. Dlatego pytanko, czy jeżeli używam go tylko i wyłącznie jako transportu cyfrowego to bawić się w jakiś troszkę lepszy zasilający czy odpuścić ? :) Jakieś doświadczenia z BS w tym temacie? 
 

@S4Home @DiBatonio

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Node od razu dostał ósemkę Audioquest .... ale po pierwszych dźwiękach i tak powiedziałem, że granie Node mi nie odpowiada (budżetowe granie), więc podejrzewam ze ten standardowy jest wystarczający i nie warto inwestować w lepszy ogonek, ja poszedłem od razu w zasilanie liniowe, to sprawdzony sposób na poprawę, choc nie przeobrazi Nodzika w dwie klasy lepszy sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Mój Node od razu dostał ósemkę Audioquest .... ale po pierwszych dźwiękach i tak powiedziałem, że granie Node mi nie odpowiada (budżetowe granie), więc podejrzewam ze ten standardowy jest wystarczający i nie warto inwestować w lepszy ogonek, ja poszedłem od razu w zasilanie liniowe, to sprawdzony sposób na poprawę, choc nie przeobrazi Nodzika w dwie klasy lepszy sprzęt.

Ale granie Node jako transportu do daca Ci nie odpowiada? Z tego co wiem ludzie z bardzo drogimi systemami mówią, ze to jest świetny transport cyfrowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mateolo2 napisał:

Ale granie Node jako transportu do daca Ci nie odpowiada? Z tego co wiem ludzie z bardzo drogimi systemami mówią, ze to jest świetny transport cyfrowy.

Ja słyszałem w nim troche słabe granie przez DAC Moon`a a nie wrócił do Topka tylko przez świetną i przyjezdną aplikacje, którą miło wspominam i której teraz mi brakuje.

Zapewne zapytasz o szczegóły, więc od razu odpowiem .. przy standardowym graniu (+AQ) - Node skupia swoją uwagę słuchacza na średnicy i basie, który jest mało szybki i upraszcza/uśrednia ten zakres, brak mu różnicowania, zaś góra jest zgaszona ogładzona do typowego grania z tunera radiowego które pamiętam sprzed wielu lat, gdy miałem Technics`a .

Zmiana na liniowe przede wszystkim poprawia bas, w końcu zaczyna grać poprawnie (patrząc na cane) jest szybszy i uderzenia są lepiej skupione. Średnica nabiera głębi a góra w końcu się otwiera, tylko gry porównasz ją z górą lepszego urządzenia usłyszysz, że to lekko wymuszona i sztuczna poprawa.

PS Mój Node ma już innego właściciela a ja polecam posłuchać, chociażby testowo Silent Angel Munich M1 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...