Skocz do zawartości

Używany amplituner


secik85

Recommended Posts

Tak jak w temacie czy ktoś może polecić używany amplituner do kwoty 2,5 tys? Najlepiej w systemie 5.1 lub wyżej, żeby posiadał funkcje sieciowe jak dlna, chodzi mi o przeglądanie zawartoaci nmultimedialnych.  

 

Chciałbym rozważyć czy warto kupić używany sprzęt czy może nowy. Dziękuję za poświęcony czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, secik85 napisał:

W takim razie po co jest funkcja dlna w amplitunerze? 

by odtwarzać audio tylko i wyłącznie.

Z używanych:

 Onkyo TX-NR656 i wyżej czyli 676, 686, 696 to wszystko to same sprzęty różnią się detalami i wiekiem. Najstarszy 656 ,najnowszy 696.

Yamah RX-V681 i w górę czyli 683, 685

Denon x2400 i w górę czyli 2500, 2600, 2700

To powinieneś spokojnie kupić w cenie do 2.5k. Najtańsze będzie Onkyo 656.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, secik85 napisał:

No dobra jeszcze  się zapytam  o Marantz SR7010 cena ok 4 tys

również rocznik 2015. Nie w tych pieniądzach.

8 godzin temu, PPGG_Pilot napisał:

Ja polecam RX-V485 od Yamahy. Model już niestety nieprodukowany, ale wciąż bardzo dobry. Można znaleźć używane w dobrej cenie.

pomiędzy 485 a 7010 jest niesamowita przepaść. Pomijam już o nawet obsługę Atmosa. 485 to jest podstawowy entry level. Gdzie 7010 to klasa średnia raczej.

485 można zestawić chyba z Denonem s650 i tyle bo nawet marantz sr5010 jest dużo wyżej niż 485.

Edytowano przez lolekdrugi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2022 o 10:59, S4Home napisał:

A do jakich kolumn chcesz to podłączyć? Jakiego brzmienia szukasz? Jakie są Twoje oczekiwania względem funkcjonalności i co będzie priorytetem (filmy, czy bardziej muzyka)?

Głośników jeszcze nie posiadam ale coś mi wpadło w oko Monitor Audi0 Silver RS6 , oczywiście używki ewentualnie Wharfadele 10.6  lub pylony Pearl 25

Przed chwilą, secik85 napisał:

Głośników jeszcze nie posiadam ale coś mi wpadło w oko Monitor Audi0 Silver RS6 , oczywiście używki ewentualnie Wharfadele 10.6  lub pylony Pearl 25

Pewnie priorytet to filmy , muzyką nie pogardze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...