Skocz do zawartości

Bojkot S4Home


KrólKiczu

Recommended Posts

W związku z zaistniałą jakiś czas temu sytuacją, w której to salon @S4Home bezprawnie przetrzymuje pieniądze jednego z forumowiczów, zwracam się z prośbą do moderacji @RoRo, @MariuszZ o permanentny ban dla tego salonu. Jesli moja prośba nie zostanie spełniona, zwracam się do forumowiczów o niereagowanie na posty zamieszczane przez wyżej wspomniany salon. 

Pozdrawiam  

  • Lubię to 4
  • Gratulacje 1
  • Zdezorientowany 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grzesiek202 napisał:

Panowie! Nie o to mi chodziło! Proszę beż żadnej krucjaty. Ja pisze tylko o FAKTACH. Niech każdy sam zostawi ich interpretację dla siebie.

Ja swojej interpretacji dokonałem. Salon nie chce lub nie potrafi publicznie ustosunkować się do zaistniałej sytuacji, jednocześnie udzielając się w wielu tematach, w których forumowicze poszukują komponentów audio. Dla mnie świadczy to o braku profesjonalizmu i zwykłej "januszerce". Dla mnie ten salon jest spalony na całej linii. 

  • Lubię to 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, seba3002 napisał:

A możesz rozwinąć myśl? 

Mogę. Nie rozumiem Cię, poważnie. 

28 minut temu, seba3002 napisał:

bezprawnie przetrzymuje pieniądze jednego z forumowiczów

Opowiedz o tym.

13 minut temu, seba3002 napisał:

jednocześnie udzielając się w wielu tematach, w których forumowicze poszukują komponentów audio.

No i? Coś w tym złego?

14 minut temu, seba3002 napisał:

Dla mnie ten salon jest spalony na całej linii. 

Dla mnie nie. Tak, jak pisałem w innym temacie - sam przyznam rację poszkodowanemu, w tym sporze, KIEDY się skończy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Opowiedz o tym.

Zdaje się, że kolega Grzegorz już dawno odesłał im wypożyczony wzmacniacz. Po drugie, salon uszkodzenie "odkrył" po 3 dniach od momentu dostarczenia go do ich siedziby. W tym czasie mógło się wydarzyć wszystko. Nawet szare myszki pogly schrupać potencjometr. Tymczasem salon całą winę przerzuca na klienta. Dla mnie to jakieś nieporozumienie. Jeśli masz odmienne zdanie, postaraj się ubrać je w słowa tak, żeby można je było zrozumieć. 

 

11 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Dla mnie nie. Tak, jak pisałem w innym temacie - sam przyznam rację poszkodowanemu, w tym sporze, KIEDY się skończy :)

A powiedz mi - co poszkodowanemu z Twojego przytakiwania, skoro ani pieniędzy ani końca sporu nie widać. Zresztą z tego co rozumiem, wielmożni panowie z s4home mają chyba zamiar "potrącić" jakąś sumę z wpłaconej kwoty na poczet naprawy potencjometru.

Edytowano przez seba3002
  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście dla S4Home trafili oni na człowieka, który nie chce iść z tą sprawą do sądu, gdzie sprawa jest prosta i dla S4Home przegrana. Pokrzywdzony zapłaci 500zł za naprawę i tyle. Ewentualnie salon, żeby poprawić sobie wizerunek na forum,  pokryje połowę kosztów. A może właśnie  ten wątek zmusi ich do właściwego zachowania? 

Ps. Ale strach przed wypożyczaniem droższych klamotów z S4Home już między użytkownikami tego forum zostanie. Sam wypożyczałem od nich Naima xs3, po tej akcji już bym tego nie zrobił. Zwyczajnie bym się bał. 

 

Edytowano przez kaczadupa
  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kaczadupa napisał:

Ps. Ale strach przed wypożyczaniem droższych klamotów z S4Home już między użytkownikami tego forum zostanie. Sam wypożyczałem od nich Naima xs3, po tej akcji już bym tego nie zrobił. Zwyczajnie bym się bał. 

No właśnie. Problem w tym, że wątek w końcu zginie w czeluściach internetu a może trafić się tak, że ktoś, kto nie przeczytał watku o uszkodzonej gałce, wypożyczy wzmacniacz za 20-30k, odda ten wzmak a sytuacja znowu się powtórzy. I co wtedy? 

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mamy informacje od Grzegorza i jego wersje. Salon chyba nie odniosl sie oficjalnie do sprawy, no chyba ze cos ominelem.Nie mniej udzielajac sie aktywnie dajac porady zapraszajac na odsluchy i wypozyczenia - nie mogli nie widziec tamtego tematu tasiemca. Brak reakcji jest mocno zastanawiajacy. zapewne to jednostkowy przypadek wypadek, ale czas jaki juz to trwa i konca nie widac, +podejscie drugiej strony pozostawia niesmak. Nie wiem czy jakies bany itdd maja racje bytu. Tu na forum odpowiada jakis pracownik a nie szef, pracownik moze jedynie swiecic oczyma za salon, ale nie ma wplywy na nic nic wiecej poki z gory nie pojdzie rozkaz do dzialania np wydania oswiadczenia. Nie mniej jest to lekcja dla wszystkich ze takie sytuacje moga miec miejsce a wtedy mozemy jak Grzegorz zostac sami..i na koniec byc obciazeni nie z naszej winy suma dosc nie mala bo pewnie pare setek bedzie to kosztowalo.

Edytowano przez Balbin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Balbin napisał:

narazie mamy informacje od Grzegorza i jego wersje. Salon chyba nie odniosl sie oficjalnie do sprawy, no chyba ze cos ominelem.Nie mniej udzielajac sie aktywnie dajac porady zapraszajac na odsluchy i wypozyczenia - nie mogli nie widziec tamtego tematu tasiemca. Brak reakcji jest mocno zastanawiajacy. zapewne to jednostkowy przypadek wypadek, ale czas jaki juz to trwa i konca nie widac, +podejscie drugiej strony pozostawia niesmak. Nie wiem czy jakies bany itdd maja racje bytu. Tu na forum odpowiada jakis pracownik a nie szef, pracownik moze jedynie swiecic oczyma za salon, ale nie ma wplywy na nic nic wiecej poki z gory nie pojdzie rozkaz do dzialania np wydania oswiadczenia. Nie mniej jest to lekcja dla wszystkich ze takie sytuacje moga miec miejsce a wtedy mozemy jak Grzegorz zostac sami..i na koniec byc obciazeni nie z naszej winy suma dosc nie mala bo pewnie pare setek bedzie to kosztowalo.

I dlatego mądrości wypisywane tutaj przez @no_i_fajnie można sobie włożyć w buty ... a może i w dupę.

  • Lubię to 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Ty wymyslasz tematy, ktore powinny odbywac sie miedzy salonem, a klientem i jeszcze masz pomysl, zeby obrazac? 

To jest Twoja opinia czy prawnika? Skoro wszystko ma odbywać się między salonem a klientem, to niech salon zrezygnuje z reklamowania swoich usług na stronach internetowych. To jest forum publiczne i skoro jedna strona zachwalała tutaj swoje towary i usługi to może też powinna liczyć się z ich krytyką. 

Zresztą, masz jakieś tam swoje zdanie, którego nie potrafisz uzasadnić więc po co ja się wysilam 😐

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, seba3002 napisał:

To jest Twoja opinia czy prawnika? Skoro wszystko ma odbywać się między salonem a klientem, to niech salon zrezygnuje z reklamowania swoich usług na stronach internetowych. To jest forum publiczne i skoro jedna strona zawahala tutaj swoje towary i usługi to może też powinna liczyć się z ich krytyką. 

Zresztą, masz jakieś tam swoje zdanie, którego nie potrafisz uzasadnić więc po co ja się wysilam 😐

A Ty co potrafisz uzasadnic? Zalozyles temat kompletnie z dupy, caly watek jest gdzie indziej, po co? Zadam jedno pytanie: czy jesli 100 osob wypozyczy/kupi sprzet i beda zadowoleni, ze wszystko odbylo sie zajebiscie, a jedna nie bedzie, bo cos odbylo sie zle, to dajesz bana na caly swiat, tak?

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Zadam jedno pytanie: czy jesli 100 osob wypozyczy/kupi sprzet i beda zadowoleni, ze wszystko odbylo sie zajebiscie, a jedna nie bedzie, bo cos odbylo sie zle, to dajesz bana na caly swiat, tak?

Niezadowolonym można być z usługi fryzjera, który spieprzy Ci fryzurę. Albo prostytutki, która kiepsko zrobiła l..a.

Ale widzę, że po przeczytaniu całego wątku niewiele zrozumiałeś, więc dalsza rozmowa z tobą mija się z celem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, seba3002 napisał:

Niezadowolonym można być z usługi fryzjera, który spieprzy Ci fryzurę. Albo prostytutki, która kiepsko zrobiła l..a.

Ale widzę, że po przeczytaniu całego wątku niewiele zrozumiałeś, więc dalsza rozmowa z tobą mija się z celem.

Czyli z uslug salonu, ze sprzetem audio, nie mozna byc zadowolonym, lub nie? Fajne masz porownania ;) Ciesze sie, ze juz nie bedziemy gadac, pozdro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, J4Z napisał:

Zły dział 

Dublowanie tematów

A w jakim dziale powinno to być? 

Jeśli zaś chodzi o dublowanie tematów - pozwolę sobie z tym zdaniem nie zgodzić. Dyskusja rozpoczętą przez Grzegorza dotyczyła rozwiązania problemu. Wg mnie problem nie został rozwiązany, a zachowanie s4home jest wg mnie skandaliczne. Pamiętam, że swego czasu forumowicz miał jakieś zastrzeżenia co do postępowania innego salonu i tam ów salon stanął na wysokości zadania i wyjaśnił sprawę. Tutaj w wątku założonym przez Grzegorza, sprzedawca milczy a rozwiązania, które "proponuje" klientowi są, mówiąc delikatnie, śmieszne. Dlatego osmieliłem się zaproponować zbanowanie salonu. Jeśli ktoś się z tym nie zgadza, może wyrazic swoje zdanie. 

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, seba3002 napisał:

Dlatego osmieliłem się zaproponować zbanowanie salonu. Jeśli ktoś się z tym nie zgadza, może wyrazic swoje zdanie. 

Przecież możesz go zbanować , tylko dlaczego narzucasz swoją wolę innym ?

PS: nigdy nic nie kupowałem w s4home , spamPiotrek był zbyt zniechęcający :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Kubakk napisał:

Przecież możesz go zbanować , tylko dlaczego narzucasz swoją wolę innym ?

Niczego nikomu nie narzucam. Uważam jedynie, że swoim zachowaniem pokazują niestety, że są salonem niegodnym zaufania a jedyne co chcę osiągnąć to to, żeby ustrzec nowych forumowiczów jak również tych, którzy nie czytali wątku Grzegorza, przed równie niemiłymi sytuacjami. Zwróć proszę uwagę, że salon pieniędzy nie oddał, a swoim zachowaniem zdaje się jedynie potwierdzać fakt, że ma głęboko w poważaniu stan, w którym znalazł się kolega Grzesiek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, seba3002 napisał:

Uważam jedynie, że swoim zachowaniem pokazują niestety, że są salonem niegodnym zaufania a jedyne co chcę osiągnąć to to, żeby ustrzec nowych forumowiczów jak również tych, którzy nie czytali wątku Grzegorza, przed równie niemiłymi sytuacjami.

Bo zakladasz, z gory, ze takie sytuacje beda zdarzaly sie jedna, po drugiej. Bez sensu, powaznie. Fajna masz misje. Nie ma na swiecie salonu, gdzie 100% kupujacych bedzie zadowolonych, dasz wiare?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, no_i_fajnie napisał:

Bo zakladasz, z gory, ze takie sytuacje beda zdarzaly sie jedna, po drugiej. Bez sensu, powaznie. Fajna masz misje. Nie ma na swiecie salonu, gdzie 100% kupujacych bedzie zadowolonych, dasz wiare?

Przepraszam, ale co mam zakładać? Że jeśli salon raz zrobił kogoś w bambuko to był to jedynie wypadek przy pracy? Rozumiem, że jeśli kierowca jedzie pod wpływem alkoholu raz, też nie należy robić z tego wielkiego halo , bo przecież zdarzyło się to tylko raz. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...