Skocz do zawartości

Sprzedaż w rozliczeniu


seba751

Recommended Posts

Kolega w AudioOn oddał lampowego yaqina w rozliczeniu i wziął wyższy model. Widziałem potem ten sprzęt na olx - uczciwie opisany, że wystawiony sprzęt był przyjęty w rozliczeniu, żadnej ściemy że model powystawowy, ekspozycyjny, używany do odsłuchów w salonie stąd ewentualne ślady użytkowania. Profeska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Zalezy co masz i na ile to wycenią. Jeśli to jest coś ciekawego to obecnie? Szybciej i więcej dostaniesz sprzedając samemu.

Ale faktycznie kilka salonów przyjmuje w rozliczeniu.

Widać po ich ofertach.

Piotr

W dłuższej perspektywie pewnie tak ale nie teraz i nie przez najbliższy rok...sprzedaż audio aktualnie plraktycznie zamarła co widać na popularnych portalach.

Ludzie obniżają ceny po 20-30%-40% i dalej sprzęt się nie sprzedaje. Wyjątkiem są oczywiście perełki. białe kruki to się zawsze sprzeda.

Edytowano przez elektron6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz w rozliczeniu?

22 godziny temu, elektron6 napisał:

W dłuższej perspektywie pewnie tak ale nie teraz i nie przez najbliższy rok...sprzedaż audio aktualnie plraktycznie zamarła co widać na popularnych portalach.

Ludzie obniżają ceny po 20-30%-40% i dalej sprzęt się nie sprzedaje. Wyjątkiem są oczywiście perełki. białe kruki to się zawsze sprzeda.

Czy ja wiem.

tu na forum jak ludzie wklejają linki to ceny aż mnie mrozi. A takie produkty popularne i entry level.

Co masz?

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to rzeczywiście coś świeżego, to może być tak, że sprzedasz go lepiej niż w rozliczeniu, tym bardziej, że teraz ceny większości urządzeń poszły mocno w górę, ale jak się oczywiście nie chcesz bawić samemu w takie rzeczy, to jak najbardziej jest to zrozumiałe. Jak jest to Yamaha, to na pewno możesz śmiało wystawiać i pójdzie szybko :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...