Skocz do zawartości

Amp do Aria 926


Kamil Bukowczyk

Recommended Posts

Hej

Zastanawiam sie nad wyborem ampa do ww kolumn. Chcialbym zachowac jakosc muzyki ale rowniez miec mozliwosc podlaczenia tv (optyk) czy strimowania muzyki.

Po glowie chodza mi nastepujace propozycje
- Marantz 7000N (~6,5k)
- Musical Fidelity m2si (nie sluchalem, ale w necie sporo dobry opinii) (3,5k)+ strimer (TAGA Harmony ~700zl) + jakis DAC?
- Cambridge CXA81

Cos moglibyscie doradzic? Propozycje 1 i 3 sluchalem, zdawalo mis ie ze na Cambridgu graja mniej cieplo, ale w sumie to teraz moze mnie pamiec zawodzic :P 
A no i nie musze dodawac ze im taniej tym lepiej xD te 6,5k to juz tak lekko poza granica mojego budzetu ktory chcialem na to przeznaczyc, ale nie zamykam sie na nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym skupić na wzmacniaczu plus odtwarzacz sieciowy, a wzmacniacze do tytułowych kolumn to np:

https://www.q21.pl/denon-pma-1600ne-czarny.html

https://audioplaza.pl/products/29631-vincent-sv-227mk-czarny-hybrydowy-wzmacniacz-zintegrowany-salon-poznan?source=ceneo&utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=cdd23723-bee3-473c-915f-0a989a0f7401

Ceny przekraczają budżet, aczkolwiek coś pewnie da się urwać.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Kamil Bukowczyk napisał:

Cambridge CXA81

Słyszałem tylko podstawkowe 906, ale zakładając, że to podobne brzmienie, to Cambridge może być za jasny. Nie jest to typowe zestawienie. Chociaż znam przypadek, gdzie ktoś połączył właśnie CXA81 z tymi kolumnami i jest zadowolony. Ale może dlatego, że dla złagodzenia spiął wszystko kablami Cardasa. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Do tych kolumn nie pasuje Cambridge, NAD 388 czy Marantz PM 7000N.

Tu musisz wybrac wzmacniacz cieplejszy o pełniejszym brzmieniu.

Denon PMA 1600 NE, Vincent, czy Atoll

15 godzin temu, Rafał S napisał:

Słyszałem tylko podstawkowe 906, ale zakładając, że to podobne brzmienie, to Cambridge może być za jasny. Nie jest to typowe zestawienie. Chociaż znam przypadek, gdzie ktoś połączył właśnie CXA81 z tymi kolumnami i jest zadowolony. Ale może dlatego, że dla złagodzenia spiął wszystko kablami Cardasa. :)

Własnie co ciekawe podstawkowe są mniej jaskrawe niż podłogowe. Tu jeszcze był podłączył taki wzmacniacz.

W podłogowych radże to sprawdzić czy ktoś to lubi.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...