Skocz do zawartości

WiiM Pro - a jak ten namiesza?


ProjectPi

Recommended Posts

2 minuty temu, Majmaj. napisał:

Ale czy coś to daje i jaka to różnica to nie wiem

Ja mam informacje z wczoraj od kolegi który ma wima. Na liniowym zasilaniu słucha mu sie lepiej. Tu się niektórzy koledzy z tym nie zgodzą, ale samemu warto spróbować. Zawsze ma się 14 dni na zwrot. Jak się zdecydujesz to polecam zasilacz Pd creative lub nostromo. 

54 minuty temu, Mariusz Kopacki napisał:

przez coax moga sie dostawac elementy niepozadane, zwiazane z petlami masy i innymi takimi, o ktorych o wiele wiecej wiedza elektronicy.

Taki denafrips ma np. izolację galwaniczna na wszystkich wejściach. To tak na marginesie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mikelas76 napisał:

 

Taki denafrips ma np. izolację galwaniczna na wszystkich wejściach. To tak na marginesie.

I bardzo dobrze. Moim zdaniem to powinien być standard w każdym ciut droższym urządzeniu. 

13 minut temu, Majmaj. napisał:

Taki tomanek to koszt 170zl czyli jeszcze jestem w stanie dać dla spokoju. Ale 1tys to już nie hehe. 

Allo Nirvana jest pomiędzy, wyjątkowo niskoszumny SMPS dla wybrańców. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsbud nie wspomina o zasilaczu

"Przewód USB A-C (do zasilania 5V/1,5A), kabel RCA - RCA, kabel optyczny toslink, instrukcja obsługi"

a amazon.de i owszem

"USB Power Adapter x1, USB Type-C Cable x1, RCA to RCA stereo cable x1, Digital Optical Audio Toslink Cable x1, User Guide x1"

 

A stanowisko Linkplay jest takie:

"Update on WiiM Pro Euro shipment
We'll be shipping in January due to us waiting official CE cert for EU regions. All WiiM Pro packages will include a power adapter since the Pro requires 2 amps. We'll be offering 2 SKUs for EU region. 1 SKU for UK version of the adapter for UK Amazon and 1 SKU for EU version of the adapter for France, Italy and Germany Amazon listings."

audiophonics.fr tez ma zasilacz:

1* WiiM Pro
1* Power adapter
1* USB-C cable
1* RCA cable
1* Optical cable

 

Najwyrazniej Polandia to kraj audiofilami plynacy, wiec oferowanie zwyklego SMPS, po ktorym dno mul i wodorosty, jest zbedne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Majmaj. napisał:

A możesz podać nazwy jakiś ładowarek wartych uwagi? Muszę powymieniać. 

Nie da sie tak latwo, wiele niezlych ladowarek jest po prostu dodawanych do sprzetu i nie bardzo da sie je kupic osobno. Z tych dostepnych sprzedazy calkiem dobre sa te od Apple, np. A1400 czy A2118, ale tu tez bywa roznie, moja A1400 wygladajaca na oryginalna dziala bardzo zle.

Tradycyjnie niezle zrodlo wiedzy:

https://lygte-info.dk/info/ChargerIndex UK.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mariusz Kopacki napisał:

calkiem dobre sa te od Apple, np. A1400 czy A2118, ale tu tez bywa roznie, moja A1400 wygladajaca na oryginalna dziala bardzo zle.

Co to znaczy działa bardzo źle? Ja mam A1400 jako zawodnik rezerwowy do audio i działa dobrze.

Sporo tego na portalach, ale z bardzo dużym ryzykiem kupienia podróbki. Najlepiej kupić od kogoś pewnego, od posiadacza iPhona. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 
Właśnie dotarł do mnie WiiM Pro i mam z nim problem, albo on ze mną 😉
Podłączyłem WiiM pod mój DAC (Musical Fidelity V90-DAC) poniższym kabelkiem:

https://allegro.pl/oferta/interkonekt-coaxial-neotech-khs112c-75-ohm-50-11224607365

Aplikacja ustawiona: audio output - coax

I cisza... 

Przełączyłem na kabel optyczny - wszystko gra. Czy użyłem złego kabla? Czy to może jakaś ułomność dac'a? Z góry dzięki za jakieś wskazania.

Edytowano przez Dominik Bobrowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...