Skocz do zawartości

Niezawodny transport pod Roon


Bebop

Recommended Posts

Też miałem kiedyś prywatnie SOtM SMS200 Ultra Neo i nie jest to urządzenie idealne ale brzmieniowo jest w porządku. W chwili obecnej jestem użytkownikiem Silent Angel Z1, którego polecam z czystym sumieniem dla osób, które oczekują prostoty obsługi, przestrzennego i muzykalnego brzmienia. Urządzenie dodatkowo działa jako Roon Core więc jedno urządzenie z głowy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bebop napisał:

Bogusław66 coś testował, może się podepnę pod temat. 

Używam Munich M1T 8GB to dobry transport, apka stabilna, dźwiękowo? pogonił Node3 do konta w 5 min.

Q21 poleca Z1 i tego nie pojmuje, mój korzysta z  Tidal, Spotify, Qobuz, Amazon Music. Dodatkowo Roon Ready, AirPlay i DLNA, no i prócz radia internetowego jeszcze TuneIn czyli całe rodzime radio a Z1? Spotify, bo pliki do DSD 256 oba obsługują tak samo. Czyli zrobili audiofilski transport pod pliki mp3! to dopiero było wyzwanie techniczne.

PS. Moj jest na sprzedaż.

Edytowano przez Bogusław 66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2023 o 18:36, kiki2010 napisał:

Wi-Fi do Sotma to nie jest najlepszy pomysł.

To też chyba zależy od konfiguracji i warunków sieci domowej. Ja nie mam żadnych sąsiadów w promieniu 100m, więc obce wifi mi nie zakłóca sygnału. 

Niedawno kupiłem USB WiFi Receiver Dongle 1200M RTL8812AU 2.4+5.8GHz specjalnie dla SOtM. 

Od chwili kiedy udało mi się ponownie uruchomić SOtM wszystko działa na wifi bez najmniejszych problemów. Oby tak pozostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...