Skocz do zawartości

Najtańszy NOWY zestaw do przyjęcia :)


Julaos86

Recommended Posts

A ja proponuję sprawdzić Bowersy 607 S2 AE plus wzmacniacz w typie SMSL SA300 (całość poniżej 4000 zł). 

Miałem już u siebie kolumny za 12 000 zł, a mimo tego słuchając sobie tych Bowersów wcale nie czuję się pokrzywdzony.  Słuchałem ich też ustawionych na szafce blisko ściany i nawet wtedy dają sobie nieźle radę. 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kiki2010 napisał:

Zjedź Snikersa.

Przypadkiem to nie jesteś tym sławnym Jackiem z Poznania z ul. Lubowskiej?🤔

Nie jadam snickersów. Nie muszę, ale brokat by się tu komuś przydal do błyszczenia. 

Nie, nie jestem tym Jackiem, nie wiem o kogo chodzi, nawet  nie wiem gdzie jest Lubowska 😁

35 minut temu, mateolo2 napisał:

I jeszcze taki:

 

Hmmmm...

A jednak ? 😉

25 minut temu, Kraft napisał:

ja proponuję sprawdzić Bowersy 607 S2 AE plus wzmacniacz w typie SMSL SA300 (całość poniżej 4000 zł). 

Jarek, a słuchałeś ich razem  Bowersy 607 z SMSL SA300?

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, DiBatonio napisał:

Nie jadam snickersów. Nie muszę, ale brokat by się tu komuś przydal do błyszczenia. 

Nie, nie jestem tym Jackiem, nie wiem o kogo chodzi, nawet  nie wiem gdzie jest Lubowska 😁

Hmmmm...

A jednak ? 😉

Opcji jak widać pomimo tego budżetu jest sporo. Można pójść zgodnie z moim pomysłem w aktywne kolumny, złożyć sobie samemu jakiś zestaw wzmak plus kolumny, albo kupić gotowca pianocrafta (który ma faktycznie ta zaletę ze ma się już system do streamingu) tylko pytanie czy to dobrze będzie grało po prostu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, soundintruder napisał:

A ja z innej beczki, może znajdzie się ktoś kto będzie w stanie podzielić się swoją wiedzą, w założonym niedawno temacie :

 

 

Ja w monoblokach nie mam doświadczeni więc się nie wypowiem. Tutaj może @tomek4446 by coś podpowiedział. 

Natomist znalazłem fajna promke:

https://www.tophifi.pl/stereo/zestawy-stereo/zestaw-stereo-rotel-a11-tribute-elac-debut-reference-b6.html?gclid=EAIaIQobChMI2LGgqefW_QIV1-lRCh14RQVBEAQYFSABEgL05vD_BwE

Z prawie 6k na 4. Tego rotela nie znam, ale kolumn słuchałem i grają fajnie. 
 

@Julaos86 może warto podjechać do salonu i posłuchać tego zestawienia bo idealnie w Twoim budżecie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...