Skocz do zawartości

Streamer DAC EverSolo DMP A6


MarcKrawczyk

Recommended Posts

46 minut temu, MariuszZ napisał:

20240605_202015.jpg

Źle się wyraziłem. Czy pod połączeniem BAL-XLR działa XLR/RCA, a pod XLR/RCA BAL-XLR? Mam kable XLR podłączone z Evera do wzmacniacze (też wejścia XLR) i nagle dzisiaj zamilkła muzyka. Okazało się, że działa ale po przełączeniu na wyjście XLR/RCA w Ewrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanko.

Dwa dni temu kupiłem Eversolo i zastanawiam się czy mogę w jakiś sposób zainstalować na nim np Youtube Music. Do obsługi używam iphona lub iPada i tu byłem zaskoczony ,że na Ipadzie w aplikacjach jest google chrome gdzie mogę wejść nawet na youtuba i wyświetlać teledyski na ekanie streamera, ale na iphonie już nie i tak samo na streamerze. Na Eversolo moge jedynie szukać coś na google chrome jak uruchomię przeglądarkę z tabletu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erosito napisał:

Cześć, mam pytanko.

Dwa dni temu kupiłem Eversolo i zastanawiam się czy mogę w jakiś sposób zainstalować na nim np Youtube Music. Do obsługi używam iphona lub iPada i tu byłem zaskoczony ,że na Ipadzie w aplikacjach jest google chrome gdzie mogę wejść nawet na youtuba i wyświetlać teledyski na ekanie streamera, ale na iphonie już nie i tak samo na streamerze. Na Eversolo moge jedynie szukać coś na google chrome jak uruchomię przeglądarkę z tabletu.

Na DMP można instalować aplikacje, które masz w formacie .apk. Działa np. SmartTube. Apki możesz sobie znaleźć w Google'u, ale nikt Ci nie da gwarancji, że apki ściągnięte z internetu nie są zainfekowane jakimś syfem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...