Skocz do zawartości

Streamer DAC EverSolo DMP A6


MarcKrawczyk

Recommended Posts

46 minut temu, MariuszZ napisał:

20240605_202015.jpg

Źle się wyraziłem. Czy pod połączeniem BAL-XLR działa XLR/RCA, a pod XLR/RCA BAL-XLR? Mam kable XLR podłączone z Evera do wzmacniacze (też wejścia XLR) i nagle dzisiaj zamilkła muzyka. Okazało się, że działa ale po przełączeniu na wyjście XLR/RCA w Ewrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanko.

Dwa dni temu kupiłem Eversolo i zastanawiam się czy mogę w jakiś sposób zainstalować na nim np Youtube Music. Do obsługi używam iphona lub iPada i tu byłem zaskoczony ,że na Ipadzie w aplikacjach jest google chrome gdzie mogę wejść nawet na youtuba i wyświetlać teledyski na ekanie streamera, ale na iphonie już nie i tak samo na streamerze. Na Eversolo moge jedynie szukać coś na google chrome jak uruchomię przeglądarkę z tabletu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erosito napisał:

Cześć, mam pytanko.

Dwa dni temu kupiłem Eversolo i zastanawiam się czy mogę w jakiś sposób zainstalować na nim np Youtube Music. Do obsługi używam iphona lub iPada i tu byłem zaskoczony ,że na Ipadzie w aplikacjach jest google chrome gdzie mogę wejść nawet na youtuba i wyświetlać teledyski na ekanie streamera, ale na iphonie już nie i tak samo na streamerze. Na Eversolo moge jedynie szukać coś na google chrome jak uruchomię przeglądarkę z tabletu.

Na DMP można instalować aplikacje, które masz w formacie .apk. Działa np. SmartTube. Apki możesz sobie znaleźć w Google'u, ale nikt Ci nie da gwarancji, że apki ściągnięte z internetu nie są zainfekowane jakimś syfem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...