Skocz do zawartości

Cambridge Acoustics - Grand Master Evolution


Fatum

Recommended Posts

54 minuty temu, Peter Wyoming napisał:

Jestem obywatelem USA i nie idzie mi jeszcze dobrze pisownia Polska

wiec korzystam z translatora.

Masz/miałeś też polskie obywatelstwo i masz również  obywatelstwo amerykańskie ?

Edytowano przez shureido
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shureido napisał:

Masz/miałeś też polskie obywatelstwo i masz również  obywatelstwo amerykańskie ?

Jestem osobą publiczną na wysokim stanowisku i wszelkie dane o mojej osobie są poufne.

Zadawanie takiem pytań w stosunku do mojej osoby uważam za niepoważne i niegrzeczne.

Zabrałem tu głos incognito bo wielu z was nie ma pojęcia o brzmieniu a wypowiada się od tak

aby sobie pogadać.

Wzorzec brzmienie jest jeden , to taki który słyszą mikrofony rejestrujące materiał w studio

grającego zespołu , wokalisty czy wokalistki i jeśli sprzęt audio jest w stanie w warunkach domowaych

wiernie to odtworzyć to taki sprzęt uważa się za referencyjny i koniec tematu.

Jeśli ktoś chce słuchać brzmienia we własnej podkolorowanej interpretacji sprzętowej wynikającej

z różnych fanaberii producentów audio to jego sprawa.

Temat uważam za zamknięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że postprodukcja nagrań dla pana nie istnieje. Tymczasem setki tysięcy ludzi na całym świecie postprodukuje nagrania, nawet nagrania live,różnie słyszą, mają różny sprzęt, preferencje, a pan pisze o jednym wzorcu dźwięku? Naprawdę?  Nieważne ile lat jest pan w dziale audio, tym hasłem o jednym wzorcu ewidentnie się pan skompromitował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, michaudio napisał:

Rozumiem że postprodukcja nagrań dla pana nie istnieje. Tymczasem setki tysięcy ludzi na całym świecie postprodukuje nagrania, nawet nagrania live,różnie słyszą, mają różny sprzęt, preferencje, a pan pisze o jednym wzorcu dźwięku? Naprawdę?  Nieważne ile lat jest pan w dziale audio, tym hasłem o jednym wzorcu ewidentnie się pan skompromitował.

Postprodukcja muzyki jest dla amatorów i ogółu z upośledzonym słuchem.

Czysty materiał studyjny jest tylko dla realizatorów i tylko oni maja oryginał na

taśmie matce , my ten program posiadamy którym materiał studyjny jest normalizowany

do jakości płyty CD , gdybyś słyszał jak np. brzmi Sandra po przywróceniu jej płyty do wersji

studyjnej to ni pisał byś takich bzdur.

My wydań na płytach CD nie słuchamy bo to jest oszustwo o którym mało kto wie.

Co do sprzętu audio który jest w stanie wiernie odtwarzać jest też jeden wzorzec o którym

nie napiszę bo zacznie się następny chory temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie tam w USA popcornu bo niezła komedia się tu szykuje 😆

A opisy tych kolumn na allegro to jest dopiero heheheheh majestic srestic fantastisz 😆. To są to studyjne kolumny czy w końcu nie? 

Prosimy administrację o oznaczenie pana jako branże jakich wiele i będziemy śledzić ciekawe tematy :).

Screenshot_20240501-134225.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wing0 napisał:

A macie tam w USA popcornu bo niezła komedia się tu szykuje 😆

A opisy tych kolumn na allegro to jest dopiero heheheheh majestic srestic fantastisz 😆. To są to studyjne kolumny czy w końcu nie? 

Prosimy administrację o oznaczenie pana jako branże jakich wiele i będziemy śledzić ciekawe tematy :).

Screenshot_20240501-134225.png

Nie macie zielonego pojęcia o akustyce .

Szkoda naszego cennego czasu na taką pseudo-audiofilską patologię.

Żegnam Szanownych Kolegów po '' FACHU ''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Peter Wyoming napisał:

Nie macie zielonego pojęcia o akustyce .

Szkoda naszego cennego czasu na taką pseudo-audiofilską patologię.

Żegnam Szanownych Kolegów po '' FACHU ''

A idź Pan :) już widzę z 8 lat temu na audiostereo o Pana pięknych kolumnach pisali... A kto tu jest upośledzony i wyszedł z patologi jasno widać... Handlarzyna jeden... Jakbyś był milszy i nie wciskał swojego widzimisię wyssanego z palca to może i biznes by ci wypalił 

I po popcornie

Edytowano przez Wing0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Fatum napisał:

Ale jaja, nie wiedziałem że rozpętałem wojnę miłośników audio. Tyle szumu, a ja dalej nic wielkiego się nie dowiedziałem o tych kolumnach 🤣

dowiedziałeś się, że dostąpiłeś zaszczytu konwersacji z postacią na wysokim stanowisku pracy (np. Central Park Tower- window cleaner)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Fatum napisał:

Ale jaja, nie wiedziałem że rozpętałem wojnę miłośników audio. Tyle szumu, a ja dalej nic wielkiego się nie dowiedziałem o tych kolumnach 🤣

Zawsze może Pan wejść na nasz Fan Page i zapytać co chce Pan wiedzieć i co bedziemy

w stanie ujawnić .

Nasza Korporacja jest producentem i cała technologia objęta jest tajemnicą firmy którą

chroni prawo USA.

Co do wojny to wina nie leży po Pańskiej stronie tylko po stronie Audiofilskiej patologii która

zalewa krytyką wszystko i na wszystkich tego typu forach.

Nie potrafią nic konkretnego napisać tylko cwaniakować nie mając zielonego pojęcia o świecie audio.

Na audiostereo.pl po naszej interwencji co niektórzy przekonali się że hejtowanie się nie opłaca.

Jeśli jest Pan zadowolony z brzmienia Grandów , możemy Panu polecić jaki zestaw do nich

podłączyć tak aby wydobyć z nich to do czego zostały stworzone.

Wzmacniacz + CD

Z Pozdrowieniami

Cambridge Acoustics Loudspeaker LLC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Peter Wyoming napisał:

tylko po stronie Audiofilskiej patologii która

zalewa krytyką wszystko i na wszystkich tego typu forach.

A na jakich nie zalewa ?

51 minut temu, Peter Wyoming napisał:

Nie potrafią nic konkretnego napisać tylko cwaniakować nie mając zielonego pojęcia o świecie audio.

Wiesz Pan co ? Po takim wpisie na Forum skupiającym potencjalnych klientów u mnie wyleciałbyś Pan z roboty na drugi dzionek.

53 minuty temu, Peter Wyoming napisał:

Na audiostereo.pl po naszej interwencji co niektórzy przekonali się że hejtowanie się nie opłaca.

czyli nie jakość wyrobu ma wpływać na sprzedaż ?

54 minuty temu, Peter Wyoming napisał:

Z Pozdrowieniami

Cambridge Acoustics Loudspeaker LLC

Ja też życzę miłego dnia .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego legendarnego zestawu dorzucacie też powtarzalną w 100% akustykę? Bo bez idealnie powtarzalnej akustyki cały koncept jedynie słusznego brzmienia bierze w łeb. Wystarczy przysunąć kolumny do ściany, by diametralnie zmienić ich brzmienie. Ci co kiedykolwiek mieli/mają kolumny o tym wiedzą, reszta najwyraźniej teoretyzuje o jakimś wzorcu. Praktyka wskazuje że powtarzalność brzmienia w różnych pokojach to mrzonka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Peter Wyoming napisał:

Zawsze może Pan wejść na nasz Fan Page i zapytać co chce Pan wiedzieć i co bedziemy

w stanie ujawnić .

Nasza Korporacja jest producentem i cała technologia objęta jest tajemnicą firmy którą

chroni prawo USA.

Co do wojny to wina nie leży po Pańskiej stronie tylko po stronie Audiofilskiej patologii która

zalewa krytyką wszystko i na wszystkich tego typu forach.

Nie potrafią nic konkretnego napisać tylko cwaniakować nie mając zielonego pojęcia o świecie audio.

Na audiostereo.pl po naszej interwencji co niektórzy przekonali się że hejtowanie się nie opłaca.

Jeśli jest Pan zadowolony z brzmienia Grandów , możemy Panu polecić jaki zestaw do nich

podłączyć tak aby wydobyć z nich to do czego zostały stworzone.

Wzmacniacz + CD

Z Pozdrowieniami

Cambridge Acoustics Loudspeaker LLC

Zacytować ci naszego niechlubnego polityka? Nie strasz nie strasz... Tak z audiostereo wylecieli, że waść tam w ogóle nie piszesz. Tak patologicznego marketingu nigdy nie widziałem heheheheh jedyny znafca. Przed chwilą walisz że brzmienie CD jest do dupy po czym polecasz CD... super 😆

3 godziny temu, Peter Wyoming napisał:

My wydań na płytach CD nie słuchamy bo to jest oszustwo o którym mało kto wie.

A za chwilę bierz pan CD ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wing0 napisał:

Zacytować ci naszego niechlubnego polityka? Nie strasz nie strasz... Tak z audiostereo wylecieli, że waść tam w ogóle nie piszesz. Tak patologicznego marketingu nigdy nie widziałem heheheheh jedyny znafca. Przed chwilą walisz że brzmienie CD jest do dupy po czym polecasz CD... super 😆

Napisałem że polecę odtwarzacz CD a nie napisałem aby odtwarzać tam komercyjne płyty CD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Peter Wyoming napisał:

Zawsze może Pan wejść na nasz Fan Page i zapytać co chce Pan wiedzieć i co bedziemy

w stanie ujawnić .

Nasza Korporacja jest producentem i cała technologia objęta jest tajemnicą firmy którą

chroni prawo USA.

Cambridge Acoustics Loudspeaker LLC

w juesej wszystko jest wielkie począwszy od LLC (sp. z o.o. ) nazywanej korporacją 🤭 po ego jednego z dwóch udziałowców 🙃

prawo chroni, zapewne ale nie zapomina też o obowiązku podatkowym 

https://opencorporates.com/companies/us_wy/2020-000919469

teczka otwarta... 🤗

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, michaudio napisał:

A do tego legendarnego zestawu dorzucacie też powtarzalną w 100% akustykę? Bo bez idealnie powtarzalnej akustyki cały koncept jedynie słusznego brzmienia bierze w łeb. Wystarczy przysunąć kolumny do ściany, by diametralnie zmienić ich brzmienie. Ci co kiedykolwiek mieli/mają kolumny o tym wiedzą, reszta najwyraźniej teoretyzuje o jakimś wzorcu. Praktyka wskazuje że powtarzalność brzmienia w różnych pokojach to mrzonka.

Jak chce się uzyskać brzmienie o który piszę to każdy pokój do odsłuchu musi być taki sam

i tak samo zaaranżowany zgodnie z naszymi wytycznymi , innej opcji nie ma.

Skoro piszę o jednym wzorcu brzmienia to i jedno środowisko do jego odsłuchu misi być spełnione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Peter Wyoming napisał:

Napisałem że polecę odtwarzacz CD a nie napisałem aby odtwarzać tam komercyjne płyty CD

A jakie? 😆 Są jakieś tajne niekomercyjne? Ja pierdziele. Ziomek o taśmach matkach, szpulowcach już było tyle walcowanego tematu że głowa mała, gramofony, CD, pliki DSD jest XXI wiek Ameryki nie odkryłeś.... To że są lepsze i gorsze wydania na CD czy winylu to co w tym takiego nadzwyczajnego. Serio trochę pezysnąłeś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom marketingu równie wysoki co merytoryka. 

Które płyty CD najlepsze? Te z Mobile Fidelity, z podobno taśm matek? O które kilka lat temu wybuchła afera? Bo okazało się że jednak nie wszystkie?

Poza tym skąd ten zamordyzm? Przecież Jułesej to legendarna kolebka wolności słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Peter Wyoming napisał:

Skoro piszę o jednym wzorcu brzmienia to i jedno środowisko do jego odsłuchu misi być spełnione.

Takiego czegoś to jeszcze na oczy nie widziałem aż się uplułem. Czyli trzeba kupić te kolumienki i wywalić z 40-50 koła na adaptację pokoju żeby zagrały? Sądzisz inżynier że zrobisz takie samo środowisko w pokoju kwadracie 20 m i w prostokącie 50 m z aneksem, że zrobisz takie samo środowisko w pokoju z wykuszem okrągłym i w kamienicy 3.2 m wysokiej? Ooooo losie 

A druga sprawa o jakim wzorcu mówisz? Wyżej wkleiłem z waszej aukcji tekst o różnym typie brzmienia pod odpowiednią muzykę to jak to kurde jest? Jedno brzmienie czy 10? 

Ehhh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...