Skocz do zawartości

Kupić czy nie kupić


SANTIAGO

Recommended Posts

Witaj,

W zasadzie ten zestaw mógłby zagrać lepiej, jakbyś dokupił końcówkę mocy. Chociażby NAD C268 https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-mocy/nad-c268.html

Ten dwu kanałowy model, w pełni wysteruje Ci te kolumny oraz dołoży dużo więcej kontroli, chociażby w zakresie basu  :)

Warto przetestować, jeżeli chciałbyś to zapraszamy do kontaktu na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SANTIAGO napisał:

Czy do takiego zestawu jest sens dokupić wzmacniacz?

Ani mnie się waż zmieniać wzmak😉

20 godzin temu, SANTIAGO napisał:

brakuje raczej góry

Jest taka firma Bowers&Wilkinson. Kolumny robią. Weź coś od nich, obojętnie co, będziesz zadowolony.

Edytowano przez AudioTube
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kraft napisał:

Ale masz włączone, jak słuchasz, czy nie? Jak masz, to wyłącz i sprawdź, czy nie lepiej. Jak nie masz, to zrób kalibrację i też posłuchaj.

Chyba o to chodziło, wyłączyłem to ypao i zaczęło grać lepiej. Mniej basu i nie dudni. Jeszcze będę coś kombinował. Dzięki Kraft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, PanKlor napisał:

Może to wynikać ze źle przeprowadzonej kalibracji. 

Tej kalibracji też nie można brać za coś niezbędnego, to nie jest jakaś mocno rozbudowana kalibracja i w systemach dość budżetowych kina domowego czy to z Yamahy, czy Pioneera czy Denona nad taką kalibracją i tak trzeba potem siąść i dopasować ją pod swoje potrzeby ponieważpotrafi czasem niezłych fikołków nawywijać w ustawieniach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, PanKlor napisał:

A jesteś pewien, że amplituner ma dostęp do sieci oraz internetu? 

Dostęp miał bo sprawdzałem, ale bardzo długo wczytywał radio. Może jednak coś z siecią było bo już działa normalnie. Samo się naprawiło.  Zaraz zrobię kalibrację tym mikrofonem z ypao i napiszę czy coś się zmieniło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Michał Gałązka napisał:

Top hi&fi wypowiadało się w innym wątku, że Yamaha sygnalizowała, że będą jakieś pracę i mogą być problemy

To u mnie były problemy;) Skalibrowałem i do filmów jest OK, ale muza gdy gram ciszej to brzmi lepiej bo nie dudni i słychać więcej góry. 

Screenshot_20231110_104950_MusicCast.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...