Skocz do zawartości

Dobór przewodów głośnikowych


Mazzi

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Jeżeli mówisz do mnie to zmieniłem zworki na kabelki bm250t, wysokie dźwięki aż kuły w uszy. Jeżeli ktoś lubi takie dźwięki jak najbardziej zmiana oryginalnych zworek coś wnosi.
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Póki co zdecyduje się chyba na kabelki tellurium q2 ultra blue, a co do wzorek się ewentualnie zobaczy, boję się brać zintegrowanych z racji na spore koszty i ryzyko że znowu ostra już teraz góra się dodatkowo podkręci, a co za tym idzie będą sobie wisiały odpięte. Już teraz mam wrażenie że przy włączonym subwooferze zarówno góra jak i dźwięki subwoofera odstają od siebie, nie potrafię ustawić ich tak ażeby się ze sobą ładnie zgrały, przy realcablu bm250t brakuje wypełnienia spektrum poprzez wyższy bass generowany z głośników i delikatnego ścięcia ostrości wysokich tonów . 
 

 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mazzi napisał:

A powiedz mi czy ten Aqua rocket 11 też jest jasnym kablem?

Audioquest? Tak ale to jest kabel do Bi ampingu. Będziesz go rozrywał?

Z tego 69 za metr masz dwa odcinki wtedy.

 

11 godzin temu, Mazzi napisał:

Póki co zdecyduje się chyba na kabelki tellurium q2 ultra blue,

Ale wypozyczasz?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2024 o 14:05, Q21 napisał:

Cześć :) Warto sprawdzić na pewno Ricable U40 oraz Tellurium Q Blue II Speaker. Oba są bardzo uniwersalne, chociaż Ricable jest nieco cieplejszy i może bardziej Ci tu przypaść do gustu :) W razie czego zapraszam do kontaktu ;) 

Panowie czy jest możliwość wypożyczenia u was tellurium Q ultra blue II? Jeszcze jakbyście mogli powiedzieć czym różni się on od zwykłego blue II

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Co to za opinia ze tellurium nie są warte swojej ceny? Jeżeli faktycznie szukam trochę ciemniejszego/neutralnego kabelka. Piotrze czy te kabelki są warte rozważania? 

 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim nie ma sensu cytować go w całości
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2024 o 07:27, Piotr Sonido napisał:

To ja bym sprawdził Kimbera 4 albo 8 PR

Potwierdzam, testowałem kiedyś kimbera 8 PR w ciemnym systemie. Efekt był bardzo silny, dociążenie dźwięku było tak mocne że nie dało się słuchać. Ale żałuję że go nie zatrzymałem bo z kolei teraz mam trochę za jasny system. I chyba faktycznie Clearwaye, które mam teraz nie są optymalne.

 

Dnia 25.03.2024 o 01:59, Wito76 napisał:

byłbym ostrożny z proponowaniem Clearwaya, by nie spotęgował niekorzystnych wrażeń.

No właśnie, dzięki za hinta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mazzi napisał:

Panowie czy jest możliwość wypożyczenia u was tellurium Q ultra blue II? Jeszcze jakbyście mogli powiedzieć czym różni się on od zwykłego blue II

Powinien być, zapraszam do kontaktu celem upewnienia się :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mazzi napisał:

Co to za opinia ze tellurium nie są warte swojej ceny? Jeżeli faktycznie szukam trochę ciemniejszego/neutralnego kabelka. Piotrze czy te kabelki są warte rozważania? Jeszcze chciałbym podpytać jak sprawował by się ricacle magnus mk2

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Paweł Pawlik napisał:

Potwierdzam, testowałem kiedyś kimbera 8 PR w ciemnym systemie. Efekt był bardzo silny, dociążenie dźwięku było tak mocne że nie dało się słuchać. Ale żałuję że go nie zatrzymałem bo z kolei teraz mam trochę za jasny system. I chyba faktycznie Clearwaye, które mam teraz nie są optymalne.

 

Dokładnie. Ja go właśnie miałem z  jasnym systemem i był super.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...