Skocz do zawartości

WiiM Ultra nadchodzi


pavello

Recommended Posts

  • 1 month later...

Już jest dużo filmików w necie na temat Ultra, komuś już udało się posłuchać?

Bo zachwyty ogromne , a ja w sumie tylko streamera z wyjściem USB bym chciał który grał by przyzwoicie . ( DAC w wzmacniaczu bardzo mi się podoba brzmieniowo)

W tym momencie w tej robocie robi laptop, ale jak chce używać laptopa i słuchać muzyki to długość kabla USB ogranicza. Wiec fajny streamer sterowany z telefonu dałby radę:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie i Chińczycy juz mają i testują narazie z tego co oglądam to sie szykuje hit w tej cenie rozejdzie sie jak ciepłe bułeczki.

Może Eversolo DMP A6 stanieje bo jest bardziej dostępny ajuz mam Daca od Eversolo streamer był by do pary.

Z filmików Wiim ultra świetnie wygląda i działa za 1700 zł to nic lepszego sie nie kupi.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Najlepszy dźwięk po USB jaki miałem dał Sotm Ultra, odrobinę za nim Sotm 200 neo. Oba z zasilaczem MuzgAudio. Aktualny dac gra mi sporo lepiej po coax.

Spoko, Marcin,.pamiętam o Twojej ofercie na OLX,  poprostu zastanawiam się czy ULTRA taki zajebisty....czy nie ....:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Sławomir Unknown napisał:

Z filmików Wiim ultra świetnie wygląda i działa za 1700 zł to nic lepszego sie nie kupi.

W sensie wyglądu i działania czy grania również? Bo co do wyglądu i działania to ja nawet do Mini nie mam zbytnio uwag (poza wyłamanym optykiem) . Ogarnia mi właśnie radyjko internetowe na podwórkowym grillu i jeśli nie chcesz strzyc uszami, szukać jakości to rzeczywiście daje radę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wito76 napisał:

Też tylko w takim zastosowaniu bym go widział. A najlepiej gdyby urządzenie w ogóle nie miało daca i cały ten budżet poszedł na dopracowanie transportu. 

No tak  streamer to streamer , dac to dac, wzmacniacz to wzmacniacz nie jestem zwolennikiem all in one. Nie da sie wszystkiego upchać żeby grało idealnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tomai napisał:

Bo zachwyty ogromne ,

Boje się, że wszystkie filmy będą pełne zachwytów.  Obiektywność recenzji jest powiedziałbym dyskusyjna. Nikt nie powie wprost, że brzmi gorzej np od Bluesound'a.

1 godzinę temu, Kraft napisał:

A jakby dać większą obudowę?

To byłby już Lumin-killer ;)

13 godzin temu, Tomai napisał:

tylko streamera z wyjściem USB

Ifi Zen Stream, wspomniany Sotm - trochę się znajdzie. Korzystając z transportu via USB różnice w jakości dźwięku będą na granicy słyszalności, a po dokupieniu izolatora to już wogole ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ProjectPi napisał:

A jeśli np. nie brzmi gorzej, to po co miałby pisać? Node to raczej nie jest wzorzec jakości.

Możliwe, że nie brzmi gorzej :) to co miałem na myśli to brak wyraźnych opinii w recenzjach, np. że jest warto dopłacić do tej czy tej alternatywy dla jakiegoś produktu. Albo np. że nie warto dopłacać do CXN'a bo Wiim da Ci 99% produktu za 50% ceny.

Kiedy oglądam np Steve'a Huff'a

który stwierdza, że to już "Creeping into the High End" to zastanawiam się czemu on tego całego swojego hi-end'u nie sprzeda i nie powie, że wszystkie "Denafrips'y i inne R-2R'y" są zbyteczne ;)

I piszę to jako zadowolony użytkownik Wiim'a Mini i Pro Plus'a. Po prostu pewne rzeczy się nie kleją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sławomir Unknown napisał:

No tak  streamer to streamer , dac to dac, wzmacniacz to wzmacniacz nie jestem zwolennikiem all in one. Nie da sie wszystkiego upchać żeby grało idealnie.

Na pewnym poziomie się da, jako przykład choćby Eversolo DMP A8. W cenie jakiej można go dostać( kupiłem nówkę za 7300zł) ciężko kupić wszystko oddzielnie by grało na tym poziomie.

Dobry streamer ze świetną aplikacją.

Dobry dac na poziomie mniej więcej Gustarda R26, do 1000 euro lepszego daca nie znajdziemy, ale we wzmakach do 10 tys zł lepszego nie znajdziemy.

Przedwzmacniacz jest pólkę niżej ,ale też dobrze spełnia swoją rolę.

iiWi w swojej recenzji bardzo dobrze to opisuje.

 

Edytowano przez Tomasz Kluczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Na pewnym poziomie się da, jako przykład choćby Eversolo DMP A8. W cenie jakiej można go dostać( kupiłem nówkę za 7300zł) ciężko kupić wszystko oddzielnie by grało na tym poziomie.

Dobry streamer ze świetną aplikacją.

Dobry dac na poziomie mniej więcej Gustarda R26, do 1000 euro lepszego daca nie znajdziemy, ale we wzmakach do 10 tys zł lepszego nie znajdziemy.

Przedwzmacniacz jest pólkę niżej ,ale też dobrze spełnia swoją rolę.

iiWi w swojej recenzji bardzo dobrze to opisuje.

 

Chętnie bym takie cos przygarnął jest to chyba najlepsze Streamer Dac do 10.000 na rynku.

Do tego Dac tu to jest najlepszy chip AKM AK4499EX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...