Skocz do zawartości

WiiM Ultra nadchodzi


pavello

Recommended Posts

6 godzin temu, Q21 napisał:

Oj nie zgodzę się osobiście, EverSolo grają cieplej moim zdaniem :) 

Eversolo Dac Z8 też  ciut cieplej  gra w porównaniu do CA Dac Magic 200 M. Z drugiej strony gdyby był pilot i wyświetlacz to bym sobie Cambridga zostawił bo z zasilaczem liniowym to  grało na moje ucho jak Eversolo Z8 z impulsowym zasilaniem.

 

Przez USB mam streamer z Daciem połączony zamówiłem lepszy kabel Wireworld Chroma 8.

Jeszcze Coaxa sprawdzę bo dają kiepskiej jakości toslinka w pudełku.

To już mój koniec z cyfrowym dźwiękiem ostateczny setup. 

Pora na powrót do analogu i winyla.

Faktycznie im lepszy Dac to ten dźwięk jakiś za czysty ,dokładny taki komputerowy. zerojedynkowy

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Moim zdaniem najcieplej gra Cxnv2 potem Cxn100, najjaśniejsze Eversolo.

Myślałem o CXNv2 bo najprzyjemniejszy dźwięk i cena juz w miarę. Czasami lepiej kierować sie własnymi uszami a nie testami z branży audio . Ogólnie raczej wszystkie daci do 5000 zł to techniczne suche granie 

Edytowano przez Sławomir Unknown
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolory jutro sprawdzę czy mamy na stanie. Do testów mamy na salonie wersję w kolorze czarnym. W stosunku do Chorda, NuPrime ma trochę bardziej dociążone granie, zwłaszcza w dole pasma i dolnej średnicy, góra jest bardziej gładko odtwarzana na dosyć wysokim poziomie rozdzielczości, choć jeżeli chodzi o jej precyzję tutaj delikatną przewagę ma Chord. Ogólnie dwa bardzo dobre DACi grające na podobnym poziomie jakości dźwięku, różniące się delikatnie stylem graniem, kwestia co komu lepiej wpasuje się w system.

Dodatkowo jeżeli używasz słuchawek to w NuPrime wbudowany wzmacniacz słuchawkowy gra bardzo dobrze i nie jest tam wstawiony byle jaki aby tylko był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, renoxd napisał:

Na Ceneo coraz więcej sklepów deklaruje, że wyśle Wiima Ultra w 1 dzień od zamówienia. Albo ściemniają, albo powoli towar się rozchodzi także i u nas. 

Jest juz w Polskich sklepach. Amazon miał pierwszeństwo od Linksys

1 godzinę temu, ProjectPi napisał:

No w końcu. Ale pisanie, wciąż, o wsparciu dla AirPlay, to droga donikąd.

Airplay jest mi niepotrzebny nigdy nie byłem zwolenikiem iphonów.

Natomiast chromcast działa bardzo dobrze 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, renoxd napisał:

Oby działał lepiej. Słucham dużo YT music. 

U mnie dobrze działa youtube music przez chromcast

4 godziny temu, ProjectPi napisał:

Jeśli YT music nie ma hires, to nie powinno być problemów. Nowy FW obiecuje zmiany w temacie, ale jeszcze go nie mam.

Nie ma hi res na youtube 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...