Skocz do zawartości

Tidal rezygnuje z MQA


norbertss

Recommended Posts

12 godzin temu, tomek4446 napisał:

Panowie , napiszcie proszę , czy otrzymujecie " podpowiedzi " od Tidala spójne z muzyką którą na co dzień słuchacie. Przez lata miałem Spotify , raz w tygodniu dostawałem listę i zawsze dwie , trzy perełki , których nie znałem wyłowiłem. Albo mam pecha , albo ktoś mnie " tam" nie lubi , bo przysyłają mi taki szajs , że głowa boli. 80 % muzyki którą słucham to blues , 20 % rock. A dostaje wciąż taki badziew 

https://www.youtube.com/watch?v=evJ6gX1lp2o

Jak to u Was wygląda ?

 

Nie dostaje. A kiedy to mówiłem na głos to zostałem skrytykowany. Podpowiedzi Tidala kompletnie nie trafiają w mój gust.

10 godzin temu, Amarok napisał:

Niestety tak jest, nie lubię i nie słucham żadnego rapu czy hip hopu,  a oni ciągle mi to wciskają. Hmm, chociaż może w ostatnim czasie jakby mniej. 🙂

Mam to samo. Hip Hop i Rap. Czyli oni musza sugerować to za co maja kase.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotify bardzo często sugerowało wykonawców skandynawskich , ale chociaż w ramach słuchanego gatunku . Odbierałem to akurat na plus , bo w życiu nie wiedziałbym o ich istnieniu ,a byli dobrzy. Tidal wkurza mnie coraz bardziej , niech mi ktoś wyjaśni dlaczego np.  czyjąś playlistę bez problemu znajduje z Tidala na kompie , a na komórce , lub w aplikacji Eversolo już nie. Szukanie na Tidalu czegokolwiek doprowadza mnie do szewskiej pasji , z intuicyjnością nie ma to nic wspólnego. Chyba przyjdzie się przeprosić ze Spotify.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, marcinmarcin napisał:

No i super. Dzięki za wstawkę bo jest świetny 🙂 wlasnie leci w pracy.

A jeśli chodzi o rap to u mnie go prawie nie sugerują więc nie do końca się zgadzam że promują go na siłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomasz Kluczynski napisał:

jak wam się podobają te mixy, które Tidal robi z tego co słuchacie, choć czasem tam wrzuca coś nowego.

Mi sie bardzo podobają, do tego nowości z moich wykonawców.  Używam Tidal codziennie i uważam że system sugerowania nowych kawalkow jest idealny pod moje gusta....

Qobuz nie ma nic z tego niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, tomek4446 napisał:

Spotify bardzo często sugerowało wykonawców skandynawskich , ale chociaż w ramach słuchanego gatunku . Odbierałem to akurat na plus , bo w życiu nie wiedziałbym o ich istnieniu ,a byli dobrzy. Tidal wkurza mnie coraz bardziej , niech mi ktoś wyjaśni dlaczego np.  czyjąś playlistę bez problemu znajduje z Tidala na kompie , a na komórce , lub w aplikacji Eversolo już nie. Szukanie na Tidalu czegokolwiek doprowadza mnie do szewskiej pasji , z intuicyjnością nie ma to nic wspólnego. Chyba przyjdzie się przeprosić ze Spotify.

A to mi nie z kolei. No chyba ze sluchalem aktualnie Röyksopp

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...