Skocz do zawartości

Nowy budżetowy streamer - SMSL DP5 SE (chyba ciekawszy od WIIM ULTRA) - 1.6k zł u Chińczyka


Tweeter2016

Recommended Posts

20 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

Macie racje, co do SMSL, ma pewne braki w funkcjonalności. Gdyby Wiim Ultra czytał pliki z USB to już bym go nabył.

Czyta. Ale wtedyt nie uzyjesz go jako transport USB

16 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

Nie czyta, to wyjście (nie wejście) USB pod zew. DAC.

Zdaje się że to jest jak w Blusoundzie. Wejscie i wyjscie. Ale jedno blokuje wtedy drugie.

 

O wspomnianym hubie nie wiem. To warto przetestować.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ProjectPi napisał:

Słusznie, przetestuj I zweryfikuj. Przynajmniej zaczniesz się wypowiadać na podstawie praktyki a nie powielać internety :)

I mówi to osoba która w swoich postach o Wiim powiela informację zaczerpniete na forum Wiim.

Kiedy ostatnio zamieściłeś informację z własnego doświadczenia?

Ja jestem użytkownikiem Wiim, Ty mi wyglądasz na fanboya bez produktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

I mówi to osoba która w swoich postach o Wiim powiela informację zaczerpniete na forum Wiim.

Kiedy ostatnio zamieściłeś informację z własnego doświadczenia?

Ja jestem użytkownikiem Wiim, Ty mi wyglądasz na fanboya bez produktu.

:)

Mam 7 różnych WiiMow, wraz z Ultra. Taka między nami różnica, nie powielam internetow by pisać o czymś, czego nie posiadam, tak jak ty to robisz.

Większość z tego, co tu pisze o WiiMach opiera się na własnym doświadczeniu. Dotyczy to również forum WiiMa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ProjectPi napisał:

:)

Mam 7 różnych WiiMow, wraz z Ultra. Taka między nami różnica, nie powielam internetow by pisać o czymś, czego nie posiadam, tak jak ty to robisz.

Większość z tego, co tu pisze o WiiMach opiera się na własnym doświadczeniu. Dotyczy to również forum WiiMa.

No mówiłem. Bo jesteś przedstawicielem marki na forum. Nikt przy klasycznym użytkowaniu nie potrzebuje tyle :)

I to ciekawe co piszesz bo niby je masz a tak na prawde z Twojego doświadczenia nie widzieliśmy nic. Ani pomiarów ani zdjęć.

Dopisz sobie status branży.

14 minut temu, Kraft napisał:

To nie powinieneś mieć etykietki "branża"? 

Piotr w sumie też. 

Co wy właściwie robicie na tym forum Panowie? 

Ja mam jednego Wiima. Miewałem dwa w tym samym czasie. Nie więcej.

Jarku, ale to samo tyczy się Ciebie w takim razie.

Też po tylu testach powinieneś mieć dopisek branża no i pytanie co tu robisz jest także trafne do Ciebie :) Wiesz tak całkowicie na luzie, co my tu wszyscy robimy? Powinni tu trafiać nowi szukający pomocy i powinni zostać bez odpowiedzi. Z tego wynika.

 

2 minuty temu, ProjectPi napisał:

Co Ci nie pasuje w moim pobycie tutaj?

Przepraszam, czy mogę się podłączyć pod pytanie do Jarka?

Kraft Co Ci nie pasuje także w moim działaniu na forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Kraft Co Ci nie pasuje także w moim działaniu na forum?

Nie jestem pewien w jakim charakterze piszesz. Wcześniej pisałeś jako pracownik sklepu. Mam wrażenie, że dalej pracujesz dla branży, jednak teraz piszesz jako osoba prywatna. 

3 minuty temu, ProjectPi napisał:

Skąd pomysł, że jestem "finansowo zainteresowany tematem"?

No jakoś tak sama ta myśl się narzuca. 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kraft napisał:

Mam wrażenie, że dalej pracujesz dla branży, jednak teraz

jako przyjaciel Audio Center, nie pracownik. Wcześniej mnie to raziło bo w każdym miejscu w sieci Piotr wychwala i poleca produkty z dystrybucji Audio Center a jeździ po największej konkurencji. Ale już mi przeszło. Jak ma tam swoich przyjaciół to czemu nie, niech poleca. W końcu kto kumaty i tak sam posłucha a nie kupi w ciemno z czyjegoś polecania. Więc Piotr luz i piona.  A teraz śmigamy się opalać, kto oczywiście może :)

 

49 minut temu, ProjectPi napisał:

Mam 7 różnych WiiMow, wraz z Ultra

Takie wpisy lubię. I już wiem, że sześć  różnych przetworników DAC czy to wbudowanych w piece czy jako odrębne urządzenia to jednak nadal mało :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kraft napisał:

Nie jestem pewien w jakim charakterze piszesz. Wcześniej pisałeś jako pracownik sklepu. Mam wrażenie, że dalej pracujesz dla branży, jednak teraz piszesz jako osoba prywatna. 

Pracowałem dla S4 co przeciez doskonale wiesz. Nigdy wczesniej nie miałem konta na tym forum. Konto firmowe także założyłem ja.

Jeśli jesteś mną zainteresowany to podpowiem że pracuje w branży finansowej w Krakowie.

Po moim rozstaniu tak się składa że dwa miesiace minelo a czasem nikt nie dodał odpowiedzi do tematów. Jest to pewnego rodzaju postanie  w twmatyce i moim kregu zainteresowań. Lubie wiedzieć co sie dzieje na rynku.

Nie wiem czy wiesz w dziale kino domowe ze mna jest 3 osoby regularnie odpowiadające. Gdy nie to wiele osób i forum było by po prsotu puste.

W dziale stereo jest lepiej. Ale na tyle zarejestrowanych regularnie nieodpowiadających nie  jest duzo, umówmy się.

Natomiast jak Ci to nie pasuje to znasz drogę do moderacji i do oli przecież. Możesz mnie zaraportować.

4 minuty temu, kaczadupa napisał:

jako przyjaciel Audio Center, nie pracownik. Wcześniej mnie to raziło bo w każdym miejscu w sieci Piotr wychwala i poleca produkty z dystrybucji Audio Center a jeździ po największej konkurencji. Ale już mi przeszło. Jak ma tam swoich przyjaciół to czemu nie, niech poleca. W końcu kto kumaty i tak sam posłucha a nie kupi w ciemno z czyjegoś polecania. Więc Piotr luz i piona.  A teraz śmigamy się opalać, kto oczywiście może :)

 

Przyjaciel? Dobrze mi się z nimi układało zawsze no i osobiście lubie te produkty. Amphion, Audiovector, AVM to produkty które sam chciałbym mieć. Na Arcama AVR nadal zbieram co wiesz.Lubie te produkty.

Ale nie mam z nimi nic wspólnego.

Jeżdże tylko po niektórych produktach. :P A inie nazwał bym tego jazdą po tylko mówienie wprost :P Ale jeśli mój ton jest jaki jest .... no tak pisze no :/

A przecież Fyne, QAcustic, KEF, Elac, PMC, ProAc, Leema i wiele innych jest w kregu moich zainteresowań osobistych i poleceń.

Ja też śmigam nad wodę.

Wszystkiego dobrego.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kaczadupa napisał:

Takie wpisy lubię. I już wiem, że sześć  różnych przetworników DAC czy to wbudowanych w piece czy jako odrębne urządzenia to jednak nadal mało :)

Ba, z 5 zewnętrznych DACow też się u mnie znajdzie.

 

 

 

 

Coś ucichłes @Kraft w moim temacie. 

Edytowano przez ProjectPi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kraft napisał:

Piotr, OK. Powszechnie wiadomo, że przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka. 

Kraft,
to lepiej by było jakbyś się "odzwyczaił" i wraz z przedmówcami stosował zasadę "MNIEJ ZŁOŚLIWOŚCI"
Cieszcie się weekendem 🙂

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Piotr Sonido napisał:

No mówiłem. Bo jesteś przedstawicielem marki na forum. Nikt przy klasycznym użytkowaniu nie potrzebuje tyle :)

Zdaje się miałeś się nie odzywać bo mądrzejszy czy starszy...

Skoro jednak ani mądrzejszy lub starszy, nie jestem żadnym przedstawicielem żadnej marki.

1 minutę temu, Kraft napisał:

Nie mam się do czego odnieść. Nie napisałeś ani, że jesteś branżą, ani że nie jesteś.

To niedobrze, bo rzucasz oskarżenie pod moim adresem którego najwyraźniej nie potrafisz udowodnić, a w zamian oczekujesz że ja się będę tłumaczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...