Skocz do zawartości

Zmiana kolumn Dali oberon 3


darkk

Recommended Posts

2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Silver możesz odrzucić. Goldy grają wyraźnie lepiej.

Piotrze a mógłbyś napisać parę słów o Goldach w czym są lepsze od Silverów i czy jest sens łączyć Goldy z budżetowym wzmacniaczem np. Rega Brio, Audiolab 6000a czy Cyrus One bo z Marantzem PM7000n domyślam się, że będą grały dobrze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, tomikin napisał:

Piotrze a mógłbyś napisać parę słów o Goldach w czym są lepsze od Silverów i czy jest sens łączyć Goldy z budżetowym wzmacniaczem np. Rega Brio, Audiolab 6000a czy Cyrus One bo z Marantzem PM7000n domyślam się, że będą grały dobrze ?

Ja już modelu PM7000n nie okreslam jako budżetowy. Weź pod uwagęże nowy Model 60n kosztuje 6500 zł. A generalnie to będzie to samo.

Co do reszty to Audilab 6000a jest fajny ale nie do Goldów, Rego Brio nie nie wiem. Tego zestawieni nie słuchałem. Cyrus One jest mocniejszy to już coś.

Genrlanie Goldy maja kompletnie inne brmzienie od silver. Nie cisnął tak górą. Maja detale a wynikajace z srednicy i nizszej gory. Nie sa tak jaskrawe. Bas jest nieco cieplejszy i glebszy chodx jak wszystkie MA bardzo kontrolowany.

No jest tu progres.

I zgadzam się że maja sporo wieksze wymagania wzgledem wzmacniacza.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...