Skocz do zawartości

Martin Logan Motion XT B100


kaczadupa

Recommended Posts

Takie pytanie to ja rozumiem. :)

Zwłaszcza, że zadał je posiadacz ATC SCM7 w połączeniu z kapitalnym wzmacniaczem a nie fałszującym podbarwiaczem.

Odpowiadam natychmiast.

1. Lepsza dynamika w skali makro ale i mikro.

2. Lepsza rozdzielczość (zwłaszcza wysokich tonów).

Teoretycznie, patrząc na rodzaj i wielkość  użytych przetworników Martin Logan ma prostą robotę do wykonania. Teoretycznie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cechy o które Seba zapytał a Adam odpowiedział, są mi bardzo znajome/bliskie.

O ile dynamikę w makro dość szybko znalazłem innym wzmakiem, to reszta - mikro i informacje w wysokich spędzały mi sen z powiek. 
 

Jestem ciekawy, czy brzmienie tych konkretnych Martin-ów zbliży a może nawet zaspokoi potrzeby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kaczadupa napisał:

Zwłaszcza, że zadał je posiadacz ATC SCM7 w połączeniu z kapitalnym wzmacniaczem a nie fałszującym podbarwiaczem.

Zapewne piszesz o wyszydzanym na forum marantzu 😉. No nie. Od ponad roku, słucham ATC w połączeniu z najmniejszą Regą i jestem bardzo zadowolony z tego duetu. 

Co do samych kolumn. Miałeś przecież i PMC i Audiovectory i pewnie jeszcze wiele innych kolumn z bogatą i rozdzielczą górą. No kurczę - skoro takie audiofilskie, ze studyjnym rodowodem monitory jak PMC,  nie dały rady poczciwym siódemkom, to raczej tak mało znana marka jak te logany, też pewnie nie podołają. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w końcu nie jest to kolejny monitor od KEFa, Pylona, MA, Focala czy Dynaudio. 

Jakiś powiew świeżości a nie klepane w każdym poście marki.

Przed chwilą, KrólKiczu napisał:

mało znana marka jak te logany, też pewnie nie podołają. 

Patrz post wyżej. Jak mają być znane jak Branża obecna na forum ma swoje ulubione marki i tylko je poleca. W USA może być odwrotnie, chociaż tego nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...