Skocz do zawartości

Fyne Audio F502 (dobre? czy jest coś ciekawszego za 5k zł?).


Tweeter2016

Recommended Posts

Fyne Audio F502 zjechały mocno z ceną i się zastanawiam czy to nie jest przypadkiem dobry deal (za 5k zł, nowe)? Co o nich sądzicie? Firma podupada, że robią wyprzedaż czy o co tu chodzi? Parę lat temu F502 zbierały generalnie niezłe opinie, nie wiem jak teraz wypadają na tle konkurencji, czy są obecnie są jakieś ciekawsze podłogówki (na duże pomieszczenie) w podobnej cenie?

Dzięki!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd taka promocja, ale moim zdaniem fyne 502 to świetne kolumny. Nie wiem czy firma upada, czy planują wprowadzić nowsze modele. Do tej pory firma cały czas się rozwiajała poszerzając swoje portfolio( ostatnio seria Vintage) . Podobne świetne promocje są na Audio Physics, a tu wiem że znienił sie dystrybutor i wyprzedają to co leży na magazynie.

U mnie grały 502 na dużej powierzchni i dawały radę. Żeby ocenić jak graja najlepiej posłuchać samemu. Dosyć popularny model więc może uda Ci sie znaleźć salon w którym uda sie je odsłuchać

A czy w tej cenie są jakieś ciekawsze kolumny? Najlepiej posłuchać gdzieś paru modeli i opowiedzieć sobie samemu, bo każdemu podoba się co innego. Ale w cenie 5k ciężko będzie znaleźć coś wyraźnie "lepszego".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamieniłem 502 właśnie na Audio Physics ale model Midex. Tyle że to zupełnia inna półka cenowa. Mój kolega ma Audio physics z serii classic model chyba 15 i  jest zadowolony.  Słuchałem u niego i mi też sie podobało.

Nie dowiesz się co Ci sie bardziej podoba jeśli nie przesłuchasz sam tych kolumn. Każdemu podoba sie co innego.

A czy coś jest w okolicach 5K? możesz tu zobaczyć: https://natemataudio.pl/category/wyprzedaz-audio-physic. ja tam widze najtańsze 15 za 9k. Wyprzedarz trochę już trwa, wiec najbardziej chodliwe modele chyba już zostały sprzedane

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tweeter2016 napisał:

Fyne Audio F502 zjechały mocno z ceną i się zastanawiam czy to nie jest przypadkiem dobry deal (za 5k zł, nowe)? Co o nich sądzicie? Firma podupada, że robią wyprzedaż czy o co tu chodzi? Parę lat temu F502 zbierały generalnie niezłe opinie, nie wiem jak teraz wypadają na tle konkurencji, czy są obecnie są jakieś ciekawsze podłogówki (na duże pomieszczenie) w podobnej cenie?

Dzięki!

 

Wg. mnie jak podpasuje Tobie brzmienie to zakup ich w tej cenie to deal roku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrus One to klasa D. To WTF to pytanie co to jest klasa D, czy że klasa D to coś złego? 

Połączenie moim zdaniem bardzo udane. Wzmacniacz gra fajnie, a do tego jest funkcjonalny. Kiedy ja kupowałem swój zestaw (chyba okolo 4 lat temu) to wtedy Cyrus One  i F502 były sprzedawane jako gotowy zestaw np. przez Q 21

U mnie grały w salonie z kuchnia i jadalnia -  ponad 60m2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...