Skocz do zawartości

mariol

Uczestnik
 • Zawartość

  168
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Lublin

Ostatnio na profilu byli

2 275 wyświetleń profilu
 1. Z Heco jest więcej sklepów w PL, i nie szukają reklamy po forach.
 2. Ale jak posiadasz Lumina to chyba możesz wyłączyć MQA i przejść na odtwarzanie PCM lub DSD.
 3. Sprzedam kupiony w tutejszej branży 09/2021. Na hasło "forum" rabat lub gratis w postaci dodatkowych lamp. https://www.olx.pl/d/oferta/wzmacniacz-pier-audio-ms-680se-anniversary-edition-CID99-IDYGFiC.html?bs=olx_pro_listing
 4. Sprzedam z rabatem na hasło "forum". Kupiłem w 2023 bezpośrednio u producenta, posiadam dowód zakupu. Prawie nówka, niebity, nie lakierowany. W zestawie opakowanie, kabel zasilający i wyjściowy DC. https://www.olx.pl/d/oferta/muzgaudio-15v-4a-5-5-2-1-CID99-IDYwiO1.html?bs=olx_pro_listing
 5. Sprzedam na hasło "forum" z rabatem . Dodam, że kabelek posiada dowód zakupu (2023) w polskiej dystrybucji. Prawie nówka, nie bity, nie pogięty, a sprzedawca płakał jak sprzedawał 😀 https://www.olx.pl/d/oferta/usb-a-b-purist-audio-design-dr-ultimate-1-mb-CID99-IDYu7pU.html?bs=olx_pro_listing
 6. Arturze im wyżej tym większe różnice. Jeżeli będziesz miał okazję podłącz Oyadine Tunami V1. Jest drogi ale nie najdroższy, nie poznasz swojego wzmacniacza. Jeżeli gdzieś się pojawia na rynku wtórnym od razu znika.
 7. Prawdę mówiąc ze Spotify, nie uzyskasz dobrej jakości. Można porównać do dobrze zgranej mp3. Sprawdź też jaki masz wydajny internet. Słaby przesył - kiepska jakość. Brnięcie w drogie streamery dla samego Spotify nie ma sensu.
 8. W każdym bądź razie, ja swojego nie planuję sprzedawać. Schowałem do szuflady i może za rok-dwa ponownie go podłączę dla odmiany.
 9. To prawda, też używałem ten kabelek. Jest kapitalny. Ale po ponad trzech latach zamieniłem go na chord signature, i teraz to jest jazda. Zmiany od czasu do czasu są wskazane.
 10. Wielu użytkowników tego formu ma zdecydowanie lepszy sprzęt niżeli studia nagrań. Nie wspomnę o umiejętnościach aranżacyjnych i sprzęcie PC z FL studio i kiepską wydajnością sprzętową.
×
×
 • Utwórz nowe...