Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 576 tematów w tym forum

  1. Yamaha RX-V1600

    • 4 odpowiedzi
    • 6,8k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4,2k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 6k wyświetleń
  2. Jakie kupić kabelki....?

    • 1 odpowiedź
    • 3k wyświetleń
  3. Co sądzicie o zestawie ??

    • 4 odpowiedzi
    • 4,5k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 3,2k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 5,6k wyświetleń
  4. koda do kina domowego

    • 1 odpowiedź
    • 3,5k wyświetleń
  5. Yamaha

    • 1 odpowiedź
    • 3,8k wyświetleń
  6. yamaha czy pioneer

    • 3 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
  7. Eltax + JBL czy CAT?

    • 1 odpowiedź
    • 4,1k wyświetleń
  8. Audio Show

    • 0 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
  9. Kolumny do YamahaRX-V530RDS

    • 2 odpowiedzi
    • 4,3k wyświetleń
  10. VSX-416-S

    • 2 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
  11. kolumna centralna

    • 2 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 4,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 4,2k wyświetleń
  12. WItam pytanie o wzmacniacz.

    • 1 odpowiedź
    • 4,3k wyświetleń
  13. Subwoofer do 1600 zł

    • 3 odpowiedzi
    • 5,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 5,3k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 4k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 6,6k wyświetleń
  14. Denon 4306

    • 1 odpowiedź
    • 5k wyświetleń
  15. Denon AVR-2106 i Jamo D-570

    • 0 odpowiedzi
    • 4,4k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 7,5k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • A słuchałeś go już z wejść zbalansowanych? Bo jeśli nie to czeka Cię spory przeskok, w balansie konkretnie rośnie dynamika, skoki głośności bywają zaskakujące.
    • W moim przypadku zupełnie nie o to chodzi XD   Zestawu stereo używam w ok. 80% wyłącznie do muzyki. Czasem jednak korzystam z TV do oglądania (w zasadzie filmy ze streamingu lub typowo moja baza z Macbooka właśnie, a najczęściej to te kręcone przeze mnie - np. wideo pocztówki z podróży, które sobie montuję). Tu właśnie pojawia się problem z AirPlay (w przypadku dźwięku jest faktycznie świetny i bezproblemowy, oczywiście obcina jakość tego dźwięku ale przecież np. Tidala itd. słucham po bożemu 😅).   Popatrzę faktycznie z Apple TV bo na ten moment np oglądanie czy nawet samo montowanie na TV (z Macbooka) z odsłuchem na stereo to katorga a chodzi typowo o bezprzewodowy przesył wideo i dźwięku z MacBooka do TV
    • Zaproponowałem takie rozwiązanie bo uważam, że kolumny są najważniejszym elementem toru audio i jeśli rzeczywście chcesz mieć fajna scenę / detal to warto zainwestować w konstrukcje z lepszymi przetwonikami. Dźwiękowi z Bluesounda dość daleko do taniego "D" - jest to produkt celowany do nieco innego grona klientów. Cieżko jest mi powiedzieć - nie będę wróżyć, ale myślę że ktoś z @Q21  może Ci pomóc. Jeśli chodzi o kolumny - Opticony 2 Mk2 słuchałem i były naprawdę zacne. Finalnie znajomy kupił w podobnych pieniądzach Monitor Silver 100 7g, bo chciał nieco więcej basu. Jest też bym polecał sprawdzić. Do tego podłączyliśmy używanego Audiolaba 6000A i jako streamer po optyku Wiim'a Minii. Wiim ma fajną aplikację, Audiolab ma bardzo dobrą relację cena/jakość, spoko DACa i gęby Nam się poprostu uśmiechały kiedy słuchaliśmy co można złożyć za około 6,5k Tyleże nie ma, ten kierunek nie ma portu USB, tak więc raczej twoich oczekiwań nie spełni.
    • To mu podziękuj za stawy ;). Tomek w Twoim wieku (sorki ;p) izolowane ćwiczenia są bardzo dobre, mieszane też oczywiście żeby stabilizatory poprawić, ale izolowane są znacznie bezpieczniejsze. Dla ogólnej sprawności rozciąganie, bieganie itd ogólny ruch styknie. W naszym wieku już cudów nie zdziałamy. A na kiego tak z ciekawości walisz kasę przez 2 lata w jakiegoś trenera? Po takim czasie już powinieneś spokojnie sam ogarniać, chyba że do mister Oplimpic się szykujesz 😜
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...