Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 883 tematów w tym forum

    • 4 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 760 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 757 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 904 wyświetleń
  1. Kolumny do Yamaha A-S501

    • 2 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 598 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 5k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,7k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,4k wyświetleń
  2. RCA Jack vs DCA

    • 4 odpowiedzi
    • 4,8k wyświetleń
  3. Polk Audio S50 czy S55? Pokój 18m2.

    • 4 odpowiedzi
    • 4,5k wyświetleń
  4. Nieduży system muzyczny/amplitiuner

    • 11 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 644 wyświetleń
  5. Czy to zadziała ???

    • 4 odpowiedzi
    • 813 wyświetleń
  6. Sansui R50

    • 2 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
  7. Głośniki

    • 4 odpowiedzi
    • 977 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Ja się z tym totalnie zgadzam  - w pracy wieżyczka za grosze, małe pomieszczenie, każdy materiał brzmi dobrze i niemęcząco, wysokie są idealnie wyważone, bardzo ładne stereo, nic na siłę i niewyżyłowane jak w drogich zestawach w których jest karykatura bo coś podkręcą na minus , wokal bez żadnych sybilantów tam gdzie ma być ,mega naturalny oraz bas w którym słychać detal i jest poczucie, że nie jest go za mało tylko również ma się wrażenie idealnej masy, nie wiem jak to możliwe, ale brzmi super.   Zaś tutaj się z tym nie zgodzę bo co to znaczy ciepłe brzmienie? Niby podkreślone na dole i na wokalu (średnich),jak testowałem wzmaki tak grające lub kolumny to dużo produktów mnie męczyło, również nie podzielę opinii, iż ciepła kolorystyka nie jest do końca detaliczna (no chyba,że mowa o laboratorium) bardziej skłaniałbym się w stronę ciemnego grania jeśli ma być niemęczące, ale nie takie za totalnym kocem, żeby zrozumieć o jakiej barwie piszę idealnym przykładem są słuchawki słuchawki sennheiser HD 25-C II, które właśnie grają po ciemnie stronie mocy, mają delikatnie podkreśloną partię gitary basowej są intymne i nie ma mowy , aby tam jakiś materiał męczył ( spotkałem się z kolumnami, które niby grają ciemno, ale jednak to nie był taki dźwięk )
    • Trzeba zmienić podejście, dobre hi-fi to takie na którym wszystko dobrze brzmi 🙂 Co to jest małe pomieszczenie? Do 25m2 wstawił bym też podstawkowe. Zgadzam się.
    • Przy najlepiej brzmiącym zestawie głośnikowym brzmi wszystko! conajmniej bardzo dobrze.    …”Nie ma zestawu uniwersalnego. Tylko „ciepłe” klamoty ratują kiepskie realizacje. Kabelki to przyprawy. Nie mam pogłosu i dobrą akustykę. Podstawkowe do małych pomieszczeń”… Itp. Jestem ciekaw, co tam jeszcze można by wymyślić? Poproszę o następne pewniaki.  
    • Nie znam się na sprzęcie, propozycje otrzymałem z dwóch, różnych salonów audio. A jakie miałbyś propozycje zmiany?
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...