Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 883 tematów w tym forum

    • 9 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  1. Optonica SM-4646

    • 0 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 32 odpowiedzi
    • 7,8k wyświetleń
    • 76 odpowiedzi
    • 12,3k wyświetleń
  2. amplituner + kolumny

    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  3. Monitory do 1000zł 1 2

    • 36 odpowiedzi
    • 7,3k wyświetleń
  4. Jaki wzmacniacz

    • 1 odpowiedź
    • 894 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 942 wyświetleń
  5. Pylon audio Pearl 25

    • 7 odpowiedzi
    • 6,8k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 4,2k wyświetleń
  6. Sprzęt idealny (do rocka)

    • 4 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 32 odpowiedzi
    • 8,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 4,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 667 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
  7. Dac do 1000 - 1200 Pln

    • 14 odpowiedzi
    • 5,7k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 48 odpowiedzi
    • 5,8k wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 5,8k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • AVM Competition oddany do serwisu. 50/50 szanse, ze uda sie go naprawic. Jesli Tranzystory koncowki sie pozegnaly, to wedlug serwisanta zostaje jedynie wysylka do AVM bezposrednio, co pewnie bedzie sie wiazalo z lacznym kosztem dobrego sprzetu po serwisie z OLX. Ja wlasnie ani troche muzykalnosci w 240i nie slyszalem, moze to od kolumn zalezy ale totalnie nudno i przecietnie gral, jakbym jakiegos Denona za 2000 zlotych podlaczyl.
    • Czy ktoś z użytkowników może mi potwierdzić jedną rzecz.    Czy jest opcja, aby w ultra kiedy nie jest używany automatycznie gasł ekran? Do momentu kiedy znowu coś odtwarzamy? A nie tak, żeby cały czas się świecił niezależnie czy słuchamy muzyki, czy nie?
    • Właściwie to Marantz też odpada, bo jest za głęboki (nie dyskutujemy o półce, żona wybrała i basta : )) Zostaje więc de facto Y. S601D. Pytanie tylko, czy mocy jej wystarczy (jako punkt odniesienia podam, że RX-V485 na moje potrzeby miał jej z naddatkiem). 
    • Podszedłem do tego naukowo i zasięgnąłem opinii Pani architekt , która całkiem przypadkiem siedzi na przeciwko mnie w robocie Pokazałem te dwa ustroje i zdjęcie ściany. Wybór padł na ten https://www.mega-acoustic.pl/sklep/fiberexcellent/ stwierdziła , że te otwory w sklejce /hybrydy/ tworzą kolejne podziały przestrzeni , a przecież poniżej mam już takowe wyznaczane przez linie półek w szafkach, oraz sam sprzęt. Wprowadzanie kolejnych linii na ścianie powoduje chaos i robi się tego za dużo , może męczyć wzrok. Kurna może coś w tym jest.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...