Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. ShareAze

Laik pyta.

Super pomysł i propozycja. Ale stale muszę mieć na względzie ograniczenie finansowe. Ale jeżeli są głosy że, to się lepiej sprawdzi niż mini wieża może warto poszukać bazy z wejśćiem na CD plus głośniki. Co do pomysłu z stanem pod kolumny myślę, że też jest do zrobienia:)
  3. MobyDick

Laik pyta.

To wystarczy dokupić najlepiej BD z wyjściem koaksjalnym cyfrowym ( 1 RCA ). Wiele z nich obsługuje streaming po sieci. np. taki Blu-ray Sony S4200
  4. Dziekujemy. Fajnie, ze takie cenne informarcje wracaja i inni uzytkownicy moga sie czegos dowiedziec. Tego bardzo nie lubimy. Masz racje ciezko bedzie nie majac tego kolo siebie. Najlepszym rozwiazaniem bedzie wypozyczyc Missiony lub Onkyo i samemu porownac poniewaz widzisz jak wazny jest odsluch.
  5. Dziś na ekranie amplitunera pojawił mi się komunikat "not connected" pomimo poprawnego połączenia z domową siecią wifi. Działa sterowanie ze smartfona, wybór i odtwarzanie radia internetowego. Jednak kiedy chcę wybrać radio internetowe za pośrednictwem pilota amplitunera to nie ma takiej możliwości bo cały czas mam komunikat "not connected". Nie wyszukuje też żadnej sieci w ustawieniach. Co robić?
  6. Jeszcze dywan, zasłony i przewody jak trochę pograją. Pzdr
  7. Głośnik był w opcjach jako mikrofon, jednak jak go wyłączyłam to nadal dźwięk jest taki sam. Screen ustawień po zmianie. Co do sterowników bluetooth to są oryginalne z win10.
  8. Czy ktoś z szanownych klubowiczów byłby w stanie napisać które z poniższych starych już kolumn mają możliwie szeroką scenę i dość muzyczne brzmienie? Rozglądam się za tanim używanym zestawem podstawkowych kolumn stereo i chciałem zasięgnąć opinii fanów HECO odnośnie tego jaką specyfiką brzmienia charakteryzują się te oto stare modele: Interior Reflex 20 MK2 Interior Reflex 25H Interior Plus 2000 Parafrazując stare hasło - ktokolwiek słyszał. ktokolwiek wie?
  9. ShareAze

Laik pyta.

Jeżeli chodzi i sprzęt tego typu posiadam tylko telewizor.
  10. Hej. Ostro przymierzam się do kolejnego już zestawu stereo. Zostaje amplituner Onkyo HDMI. Do tego kolumny, jakieś. Powiedzcie jak z akustyką?
  11. Tak , większej obudowie jest więcej audiofilskiego powietrza ☺ Jeszcze lepiej jakby obudowa miała 50 cm wysokości. W dobie mikroprocesorów i cyfrowych końcówek mocy nie ma sensu budować wielkich klocków Wiele gniazd wejść z tyłu już się nie montuje ( s- video , komponent itp ) Preferujesz telefony komórkowe w wysokiej obudowie ?
  12. DEMOLKA

Streamer

Skoro na starszym modelu jest juz zadowalajaco to jest szansa ze nowszy moze grac lepiej. Nawet wizualnie jest juz na plus. Coraz bardziej sie do tego urzadzenia przekonuje a z czasem moze wlasnie jakis dac wpadnie.
  13. Rozumiem że volumio trafiło do śmietnika a nie malina. Jaki obraz w takim razie proponujesz?
  14. MobyDick

Laik pyta.

Masz moze DVD lub BD lub CD z wyjściem cyfrowym ? to rozwiązało by odtwarzanie płyt CD. Z nowych kolumn możesz kupić do tego np. Magnat Quantum 723 za 1090 zł z wysyłką.
  15. Today
  16. Ten NAD c658 w sumie trochę kusi. Nie miałbym co prawda jednego 'klocka' tylko dwa, ale jakość dźwięku z tych dwóch (Primare jako wzmacniacz + robiący wszystko C658) byłaby pewnie lepsza niż z jednego urządzenia all-in-one. Naciągnąć trochę budżet i kupić jeszcze kartę MDC-HDM2 do której podpiąć 3 urządzenia AV i TV na wyjście...? Dźwięk też byłby pewnie lepszy niż z wyjścia optycznego z TV... Ma ktoś c658? Przejrzałem cały wątek na https://www.avsforum.com/forum/90-receivers-amps-processors/3038854-official-nad-c658-thread.html - trochę ludzie narzekają, ale parę poprawek już wydali przez ostatni rok - także wydaje się, że jest to już całkiem dopracowany product. No i Dirac może być też ciekawy...
  17. misiek x

Laik pyta.

Miałem kiedyś Yamahę Pianocraft MCR 550 i grało to naprawdę bardzo przyzwoicie w 18m2. Poczytaj o tym modelu w necie.Zostanie ci jeszcze troszkę na płyty cd. Jedyna modyfikacją jaka zrobiłem to wywaliłem cieniutkie kabelki które łączyły zestaw z kolumnami i kupiłem zwykły grubszy kabelek miedziany na metry.Koszt 5zł za metr. Pozdrawiam ps-słuchałem podobnej muzyki-cięższy rock-było super
  18. ShareAze

Laik pyta.

Nie wątpliwe zrobię:) Zapomniałem wspomnieć o fakcie, że zależy mi na odsłuchu CD. Nie jest to konieczne ale bardzo chciałbym. A jakie głośniki polecacie do tego zestawu?
  19. Jak dla mnie amplitunery slim są słabe głównie dopłacamy tylko za to że są mniejsze. Odpowiedniki cenowe w normalnym większym formacie grają zdecydowanie lepiej. Jeżeli już slim to tylko w ostateczności.
  20. keray69

Streamer

DEMOLKA Mam podłączone na dwa sposoby poprzez RCA bezpośrednio do NADA jak i cyfrowo do DACa NOSTROMO WOLF , jedno jak i drugie połączenie się sprawdza , to jednak poprzez DACa jest czyściej , a w drugim pokoju mam podłączone tylko poprzez RCA , a do internetu bezprzewodowo i też jest bardzo dobrze. A co do stabilności to raz na kilka godzin słuchania dana stacja internetowa się przytnie ale dosłownie na sekundę i sama powraca , pendraiva podłączałem tylko na próbę żeby zobaczyć czy działa, i nie było problemu , radia FM też słucham ( lista przebojów ) i gra elegancko , a spotify i innych nowinek nie używam , na moje potrzeby jest super , a szukałem jakiegoś zwykłego tunera z RDS do zestawu .
  21. Witam szukam słuchawek dousznych bezprzewodowych max do 200 zł nie znam się kompletnie na słuchawkach więc liczę na waszą pomoc : )
  22. A możesz pokazać zdjęcie szafki i miejsca gdzie ma stać sprzęt?
  23. Witam Mam szafkę pod telewizorem gdzie jest miejsca na wysokość 162mm, czy jest sens ładować tam slima? Marantz lub yamaha, zostanie mi 5cm luzu Czy różnica w dzwięku będzie duża w porównaniu do yamahy 685 czy denona x2600 salon mam 30m2 z kuchnią półotwartą i przedpokojem, budżet 5-6tys
  24. Witam, posiadam soundbar lg sj4 wraz z subwooferem. Czy jest możliwość rozszerzyć zestaw poprzez dokupienie dodatkowych głośników, by uzyskać efekt kina domowego? - soundbar jest podłączony do TV poprzez HDMI ARC - w soundbarze mam wejście OPTICAL I PORTABLE IN
  25. seba3002

Laik pyta.

A Tv na jakiej masz wysokości 🙄? I zgadzam się w 100% z kolegą @MobyDick🙂. No i jeszcze warto by zrobić porządek na tej szafce 😉.
  26. MobyDick

Laik pyta.

Moim zdaniem zamiast wieży mini lepiej kupić wzmacniacz cyfrowy taki jak np, SMSL Q5pro i do niego Google Chromecast Audio. Chromecasta obsłużysz telefonem z Androidem i masz w nim serwisy streamingowe, radio internetowe i streamowanie plików po sieci. Do tego dobrze kupić za resztę możliwie najlepsze kolumny np. jakieś używane. Wtedy żaden zestaw mini nie ma żadnego porównania do tego.
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...