Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Zawsze się znajdą tacy co będą psioczyć, że niska seria i budżetówka. Ostatecznie, to i tak Ty będziesz z nimi żył, a nie oni. Własnego odsłuchu nic nie zastąpi.
  3. Z brzmienia tych kolumn jesteś zadowolony? Na drugim forum psioczą, ze nie warto Bronzów, bo niska seria, budżetówka i w ogóle nie warte uwagi
  4. Bardzo fajnie, ale 8-9k chyba najtańsze z nich kosztuje.
  5. Urządzenia Rose są zwykle większe. Fajnie to wygląda.
  6. Koreańskie urządzenia ROSE mają wyświetlacze pokrywające prawie cały panel.
  7. TV ma kilka HDMI, ale tylko jedno z ARC (lub nowsze eARC), oprócz klasycznej funkcji wejścia do TV służy także do podłączenia ze sprzętem audio - jak Twoje Audio Pro, soundbar czy amplituner. Pozostałe wejścia HDMI w TV są zwykle i do nich podłączasz napędy, dekodery, konsole itd.
  8. To jest zestaw, który możesz odsłuchać w salonach Top-HiFi. Zadzwoń lub podjedź i umów się na odsłuch, lub wypożycz do domu by to sprawdzić.
  9. Moim zdaniem super fajnie by wyglądało gdyby cały przedni panel był ekranem a gałka była na górze jak w naim muso.pewnie by to nieźle wywindowało cenę niestety.
  10. Today
  11. Witam. Jak w temacie. Potrzebuję dobrać amplituner stereo do tych głośników. Nie ukrywam, że zawsze w moich zestawach kona domowego królowała Yamaha. Czy np. Yamaha r-n2000 do tych kolumn ogarnie temat? Nie jestem audiofilem z krwi i kości, ale lubię posłuchać każdej muzyki od klasyki po Zenka Martyniuka, chodzi o to żebym się nie zmęczył podczas dłuższego słuchania, a wygląd sprzętu też ma spore znaczenie, zwłaszcza ta Yamaha to kozak z wycieraczkami z tamtej epoki. Boję się w ciemno wydawać parę złotych żeby nie być z tego zadowolonym. Proszę o opinie. Pozdrawiam.
  12. Od tego bym odstąpił, fryzura prowadzącego cały czas modna.
  13. No to dokup może wiim mini albo pro i będziesz miał funkcjonalność i zostanie Ci jedno $ (bo jedno $ będziesz musiał wydać)😉
  14. Więc, chyba najlepiej ustawić źródło w Windows jako LG i w TV ustawić wyjście optyczne i tyle? To chyba karta dźwiękowa Sound Blaster Z jest zbędna?
  15. Ja mam spięte z Magnatem MR780 i jest gitara ale niestety Ty budżet masz trochę większy 😉
  16. Czyli jak jest tańszy to można podpiąć, a jak jest droższy to nie ma synergii
  17. Posiadaczy Roteli tak dużo nie widziałem, zresztą jakoś większość chwali 1592, o 1572 jakby mniej pozytywnych opinii.
  18. Opticony 2 są niedrogie, później , półka wyżej czyli Rubicon 3 kosztują jakieś 3 razy tyle Pewnie z czegoś to wynika.
  19. Za 1200-1350 zł masz używane Usher S520 - za tą kasę trudno kupić coś lepszego! [ Usher S520 Kolumny Podstawkowe Mega Gratis | Wieliczka | Kup teraz na Allegro Lokalnie ] --> https://allegrolokalnie.pl/oferta/usher-s520-kolumny-podstawkowe-7nh [ Kolumna Usher S-520 Warszawa Wola • OLX.pl ] --> https://www.olx.pl/d/oferta/kolumna-usher-s-520-CID99-IDYJJy7.html [ Głośniki na bazie Usher S-520 Warszawa Ursynów • OLX.pl ] --> https://www.olx.pl/d/oferta/glosniki-na-bazie-usher-s-520-CID99-IDTMu5M.html
  20. Marynarkę i adidaski oraz czapkę z daszkiem Wywiad - fajny, dobry pomysł!
  21. Już to pisałem, ale powtórzę.... Brakuje mi w nim znacznie większego LCD, ale żeby zrobić duży wyświetlacz obudowa musiałaby przypominać sześcian. Może nie chceli z niego robić kostkli. Większość tych urządzeń ma niewielkie wyświetlacze i z 4-6 metrów praktycznie nic nie widać
  22. Komputer czy NAS jako klient P2P nie jest zbyt dobrym playerem dla tesci HDR oraz TrueHD i DTS-HD MA. Chodzi mi o Playery typu Zidoo, Dune, NvidiaShield, Amazon Stick, nawet Xbox-X. Te za to nie bardzo się nadają do P2P. A czy mina czasowa... Prawo zabrania udostępniać a nie ściągać. Bez problemu można skorzystać z torrentów nie wysylajac w sieć nawet bita. Owszem, trakery opierają się na wymianie i dla zwykłego usera brak ratio oznacza zwykle ban, ale są opcje które pozwalają być nietykalnym pod tym kątem. Poza tym coraz więcej osób korzysta z shellboxów. Są też warezy, to już klasyczny download.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...